×

Повідомлення

There is no category chosen or category doesn't contain any items

Посттравматичний артроз


Незамінний критерій життя - це рух, але чим активніше людина, тим швидше старіють її суглоби, що стає причиною розвитку деформуючого остеоартрозу. Інша причина артрозу цє травмування під час руху, тоді лікарі ставлять діагноз - посттравматичний артроз. У медицині виділяють 2 форми патології: первинний і вторинний артроз.

Посттравматичний артроз можуть спровокувати:

  1. Розтягування.
  2. Забій.
  3. Підвивих.
  4. Інші травми тканин і кісток.

    Так посттравматичний артроз «дістати» досить просто, але в групу ризику увійшли, в першу чергу, спортсмени, які займаються спортом на професійному рівні. Також патологію діагностують у 60% людей, яким за 60 років. Відбувається це, тому що кальцію в кістковій тканині з віком стає менше, зв'язки - слабшають, а організм вже не настільки витривалий, що призводить до повільного зрощення переломів. Природно, це не може не впливати на стан суглобів і хрящів.

Як вилікувати посттравматичний артроз гомілковостопного суглоба

    Важливо провести своєчасне лікування, але лікувати треба не симптоми, а причину захворювання. Так, щоб повністю ліквідувати посттравматичний артроз стопи, потрібно виконувати процедури по:

  • нормалізації нейром'язової амортизації;
  • видаленню омертвілих тканин;
  • нормалізації кровопостачання.

    Якщо проводити фонування ураженої ділянки, то больовий синдром буде розвиватися все рідше, адже посттравматичний артроз тазостегнового суглоба, плечового суглоба, зап'ястя, пальців іншої області і його лікування засноване на створенні вібрації на місці ураження. Завдяки вібрації підвищується кількість змазки для суглоба. Подібний масаж допомагає не тільки в лікуванні даної патології, але і добре усуває больовий синдром в хребетному стовпі.

Терапія артрозу в Україні

    Посттравматичний артроз променезап'ясткового суглоба, ліктьового суглоба і колінного суглоба успішно лікують в українському медичному центрі "Омега-Київ". Лікування треба починати відразу, як проявилась негативна симптоматика. Посттравматичний артроз ефективно лікують за допомогою мануальної терапії, фізіопроцедур, масажу і ударно-хвильової терапії.

    Лікування прописує лікар, тільки після того як буде виконано повноцінне обстеження і встановлено правильний діагноз. Якщо діагностовано посттравматичний артроз на ранній стадії, його лікують шляхом виконання комплексу вправ, спрямованих на зняття напруги в ступнях, щиколотках, стегнах, ліктях, колінах і т. д. Помірні фізичні навантаження призначають тільки, коли патологія не розвивається далі і протікає в легкій формі.

    Якщо хвороба знаходиться в занедбаному стані, то навантажувати суглоби строго заборонено, так як фізичні вправи можуть спровокувати розвиток найсильнішого запалення. Людям, у яких проблеми з обміном речовин і тим, хто страждає ожирінням, рекомендується дієтичне харчування і санаторно-курортне лікування.

    Пацієнтам, у яких посттравматичний артроз протікає дуже важко, призначають терапію медикаментами. У терапії застосовують таблетки Артра, Протекта, Терафлекс, і внутрішньовенні ін'єкції Остеніл, Синокром. Також лікарі обов'язково призначають гелі та мазі зовнішнього використання.

    При більш важких стадіях патології, може знадобитися проведення операції. Відновити втрачені функції суглоба допомагає проведення ендопротезування, заміна суглоба на імплант. Важливо при перших проблемах в стані суглобів, звернутися до хорошої клинку. Тільки в цьому випадку можна обійтися без операції.

 

Вашу заявку надіслано!

Залишайтеся на зв'язку. Наш менеджер зателефонує Вам для підтвердження запису.

Запис на прийом

Посттравматичний артроз

Ми зателефонуємо Вам для підтвердження заявки

* Обов'язково заповнять поля позначені зірочкою

Коментарі

Вибір напрямку
Додати коментар
Запис
на прийом
Скарги і
побажання
Замовити
дзвінок
ЗАПИС НА ПРИЙОМ
Заявка на запис є дійсною
після її підтвердження адміністратором клініки

Вкажіть форму зворотнього звязку
  • Телефон
  • E-mail

* -Поля обовязкові для заповнення

СКАРГИ І ПОБАЖАННЯ


* -Поля обовязкові для заповнення

Залиште Ваш номер телефону і на протязі 30 хвилин ми Вам передзвонимо.
Обробка заявок проводиться з 9:00 до 20:00