×

Повідомлення

There is no category chosen or category doesn't contain any items

Тотальне ендопротезування


    Тотальне ендопротезування кульшового суглоба або колінного суглоба - це повна заміна всіх компонентів на новий ендопротез. Ендопротезування може знадобитися в результаті розвитку наступних патологій:

  1. Коксартрох після травмування або вроджений.
  2. Некрози.
  3. Ревматоїдний артрит.
  4. Переломи.
  5. Злоякісні новоутворення.

    У наш час якість і довговічність ендопротезів, а також кваліфікація лікарів дає можливість в рази розширити клінічні показання, щоб проводити тотальне ендопротезування.

    Розглядаючи можливість оперативного втручання, лікарі клініки "Омега-Київ" відштовхуються не тільки від стадії і тяжкості патології, але і від того наскільки виражений больовий синдром, який характер порушення працездатності, і який ступінь активності хворої людини. Також на прийняття рішення впливає ефект від консервативного лікування і відсутності перспективи від інших видів терапії.

Підготовка і проведення операції

    Пацієнт повністю обстежується, проводяться клінічні та спеціальні ортопедичні дослідження. Обов'язково робиться рентген в кількох проекціях. Якщо буде необхідність, призначають КТ або МРТ. Також перед операцією лікар інформує пацієнта про те, як буде проходити тотальне ендопротезування. Операція планується покроково по рентгенівським знімкам.

Ендопротезування суглоба
з механічною фіксацією

    Тотальне ендопротезування може виконуватися як під регіонарною анестезією, так і під загальним наркозом. В середньому тривалість операції, в ході якої виконується повна заміна всіх компонентів суглоба на новий імплант, становить до 2 годин. Після ендопротезування протягом 3 діб пацієнтам призначають прийом знеболюючих медикаментів, до 6 діб треба приймати антибіотики і до 14 днів проводити антикоагулянтну терапію, яка перешкоджає утворенню тромбів в кров'яному руслі. Після виписки з медичного центру слід амбулаторно продовжувати профілактику тромбофлебіту до 3-х місяців. Реабілітаційний період починається відразу після операції. Ендопротез може прослужити до 20 років, а іноді й довше.

Вашу заявку надіслано!

Залишайтеся на зв'язку. Наш менеджер зателефонує Вам для підтвердження запису.

Запис на прийом

Тотальне ендопротезування

Ми зателефонуємо Вам для підтвердження заявки

* Обов'язково заповнять поля позначені зірочкою

Коментарі

Вибір напрямку
Додати коментар
Запис
на прийом
Скарги і
побажання
Замовити
дзвінок
ЗАПИС НА ПРИЙОМ
Заявка на запис є дійсною
після її підтвердження адміністратором клініки

Вкажіть форму зворотнього звязку
  • Телефон
  • E-mail

* -Поля обовязкові для заповнення

СКАРГИ І ПОБАЖАННЯ


* -Поля обовязкові для заповнення

Залиште Ваш номер телефону і на протязі 30 хвилин ми Вам передзвонимо.
Обробка заявок проводиться з 9:00 до 20:00