Тестування на SARS-CoV-2 (COVID-19) - максимально швидко і зручно, методом ПЦР чи шляхом здачі крові. Деталі
ЗАБІР АНАЛІЗІВ У ВАС ВДОМА - швидко, безпечно, комфортно. Виклик медсетри додому. Деталі
×

Повідомлення

There is no category chosen or category doesn't contain any items

Остеосинтез ключиці при переломах, показання та методи


, фото

    Операція остеосинтез ключиці виконується при переломах, які супроводжуються зміщенням уламків, здавленням судинно-нервового пучка, і при загрозі травмування шкірних покривів, судин і нервів, особливо, коли відламок і його фрагменти розташовуються перпендикулярно. Остеосинтез ключиці також виконується, коли діагностовано несправжні суглоби.

Для остеосинтезу використовують такі фіксатори:

  1.     Металевий штифт.
  2.     Спиці і дріт.
  3.     Пластина і гвинти.

    Безліч неправильно зрощених переломів ключиці зі зміщенням не призводять до порушення функції плечового поясу, і єдиним негативним наслідком може бути деформація, яка проявляється візуально, тобто косметичний дефект. Пацієнт приймає рішення оперувати ключицю після того, як лікар проінформує його про ступінь зміщення і ймовірність порушення функції, разом з лікарем вибирає метод фіксації.

Підготовчий етап і протипоказання

    В ідеалі остеосинтез перелому ключиці проводять в ургентному порядку, а в деяких випадках і зовсім екстрено. Це відноситься до пацієнтів, у яких явні симптоми пошкодження судинно-нервового пучка. Залежно від обставин, наприклад, коли пацієнт за кордоном, остеосинтез ключиці, ціна якого в Україні доступна, можна проводити протягом 2 тижнів. У таких випадках пацієнту накладають восьмиподібну пов'язку (кільця Дельбе), яку він носить до операції.

Операцію можна проводити, тільки якщо в області перелому немає:

  •     запалених саден;
  •     висипань і гнійників;
  •     не загоєних ран.

    До загальних протипоказань відносяться висока температура, декомпенсований діабет, проблеми з кров'ю, деякі хронічні патології. Більшість операцій при переломах ключиці проводять під загальним наркозом, тому в підготовчому етапі пацієнта обстежує анестезіолог.

Суть операції і реабілітація

    Найчастіше виконують внутрішньокістковий остеосинтез ключиці, проводять його під провідниковою або комбінованою анестезією. Відламки оголюють через розріз шкірних покривів в області ключиці, довжиною приблизно 2 см. Дистальний уламок піднімають так, щоб була можливість розсверлити в ньому канал і встановити стрижень. Після репозиції цей же стрижень вводять в проксимальний уламок, просуваючи його через додатковий доступ близько 1 см. Остеосинтез ключиці пластиною проводиться вкрай рідко, при фрагментованих переломах. Перелом акроміального кінця ключиці можна синтезувати спицями та дротом через акроміальний відросток  кістки лопатки.

    Післяопераційне лікування передбачає іммобілізацію хустковою пов'язкою 10-15 днів і обмеження навантаження 1 1,5 місяця. Лікувальну фізкультуру і функціональне лікування починають через 3 дні після операції.

Вашу заявку надіслано

Вашу заявку надіслано!

Залишайтеся на зв'язку. Наш менеджер зателефонує Вам для підтвердження запису.

Запис на прийом

Остеосинтез ключиці при переломах, показання та методи

Ми зателефонуємо Вам для підтвердження заявки

* Обов'язково заповнять поля позначені зірочкою

Коментарі

Вибір напрямку
Додати коментар
Запис
на прийом
Скарги і
побажання
Замовити
дзвінок
ЗАПИС НА ПРИЙОМ
Заявка на запис є дійсною
після її підтвердження адміністратором клініки

Вкажіть форму зворотнього звязку
  • Телефон
  • E-mail

* -Поля обовязкові для заповнення

СКАРГИ І ПОБАЖАННЯ


* -Поля обовязкові для заповнення

Залиште Ваш номер телефону і на протязі 30 хвилин ми Вам передзвонимо.
Обробка заявок проводиться з 9:00 до 20:00