×

Повідомлення

There is no category chosen or category doesn't contain any items

Остеосинтез плечової кістки


    Коли трапився перелом плеча, ефективним буде накладення лікувальної шини і гіпсу, але бувають і випадки, коли необхідно провести остеосинтез плечової кістки. Операція виконується тоді, коли немає можливості поєднати відламки при складних переломах, що може бути обумовлено інтерпозицією м'язової тканини між ними. Остеосинтез плечової кістки, ціна якого в Україні прийнятна, проводять, якщо діагностовано обмеження, або пошкоджений променевий нерв. За допомогою операції остеосинтезу також проводять лікування несправжніх суглобів плечової кістки.

Щоб зафіксувати кожен уламок, застосовують:

  1.     Стрижень.
  2.     Штифт.
  3.     Гвинт.
  4.     Пластину.

    Остеосинтез плечової кістки пластиною або іншим фіксатором можна проводити пацієнтам, які перебувають в шоковому стані, у яких протікає запальний процес, або, коли надійна фіксація неможлива в зв'язку з пошкодженням м'яких тканин.

Способи оперативного втручання

Накістковий остеосинтез плечової кістки

    Накістковий остеосинтез плечової кістки або інший вид оперативного втручання виконується під загальним наркозом або провідниковою анестезією. Пацієнт лежить на спині. Якщо доступ проводять в середній третині, оголюється променевий нерв. Відламки зіставляються і надійно фіксуються пластиною і гвинтами в анатомічному положенні. Після укладання променевого нерва рана пошарово вшиваються. Після операції перевіряють провідність нерва: повинні бути збережені чутливість в руці і відведення першого пальця кисті.

    Після операції пацієнт обмежує навантаження на 1-2 місяці в залежності від типу перелому і види фіксації. Іммобілізацію рекомендують близько двох тижнів хустковою пов'язкою.

Інтрамедулярний остеосинтез плеча

    Інтрамедулярний остеосинтез плечової кістки виконують, коли кістка зламана не менше ніж в 6 см від суглобових кінців. Остеосинтез стержнем неможливий, якщо у пацієнта перелом шийки плечової кістки або дистального метаепіфіза плечової кістки. Для операції використовують фіксують стрижні і гвинти, які блокують їх в кістковому каналі і запобігають обертанню по осі. Перед процедурою вибирають імпланти необхідної товщини і довжини. Інтрамедулярний остеосинтез відноситься до методів щодо стабільної фіксації.

    Ретроградний остеосинтез плечової кістки виконується вкрай рідко, коли плечовий проксимальний діафіз, тобто верхній відділ плеча має пошкодження м'яких тканин. Внутрісуглобні переломи дистального відділу плечової кістки виконують з остеотомією ліктьового відростку з подальшою його фіксацією.

Вашу заявку надіслано!

Залишайтеся на зв'язку. Наш менеджер зателефонує Вам для підтвердження запису.

Запис на прийом

Остеосинтез плечової кістки

Ми зателефонуємо Вам для підтвердження заявки

* Обов'язково заповнять поля позначені зірочкою

Коментарі

Вибір напрямку
Додати коментар
Запис
на прийом
Скарги і
побажання
Замовити
дзвінок
ЗАПИС НА ПРИЙОМ
Заявка на запис є дійсною
після її підтвердження адміністратором клініки

Вкажіть форму зворотнього звязку
  • Телефон
  • E-mail

* -Поля обовязкові для заповнення

СКАРГИ І ПОБАЖАННЯ


* -Поля обовязкові для заповнення

Залиште Ваш номер телефону і на протязі 30 хвилин ми Вам передзвонимо.
Обробка заявок проводиться з 9:00 до 20:00