Тестування на SARS-CoV-2 (COVID-19) - максимально швидко і зручно, методом ПЦР чи шляхом здачі крові. Деталі
ЗАБІР АНАЛІЗІВ У ВАС ВДОМА - швидко, безпечно, комфортно. Виклик медсетри додому. Деталі
×

Повідомлення

There is no category chosen or category doesn't contain any items

Остеосинтез - лікування переломів стегнової кістки та шийки стегна


    Остеосинтез стегнової кістки - це операція з відновлення цілісності стегнової кістки за допомогою репозиції і фіксації відламків спеціальними имплантами. Методи фіксації залежать від локалізації, типу перелому, давності травми, способу життя і віку пацієнта. Перелом шийки стегнової кістки через анатомічні особливості вважається найважчою травмою стегна. За статистикою перелом шийки стегна становить 7% від усіх травм опорно-рухової системи, страждають частіше літні люди та хворі з остеопорозом. Чрезвертельний перелом стегна - наступний за частотою вид травми. Прогноз зрощення сприятливий, за умови адекватної репозиції.

Симптоми перелому шийки стегна:

  1. Сильний больовий синдром при русі.
  2. Скорочення стегна і ноги в цілому відносно здорової.
  3. Зовнішнє ротирування стопи і стегна в лежачому положенні.
  4. Симптом «прилиплої п'яти», коли пацієнт не може підняти рівну ногу.

    Лікування такого перелому майже завжди проводиться за допомогою операції. Це може бути ендопротезування або остеосинтез. В якості фіксаторів застосовують цвях, внутрішньокістковий штифт (Гамма стрижень), конюлірований гвинт, спицю, або пластину з динамічною системою DHS.

    При остеосинтезі стегна дуже важлива малоінвазивна техніка, але першим пріоритетом все-таки є репозиція з правильним розподілом навантаження на стегнову кістку і надійна анатомічна фіксація. Остеосинтез шийки стегна допомагає привести суглоб в норму і відновити опорну функцію.

Процес проведення остеосинтезу діафіза стегна

    Перш ніж проводити остеосинтез стегнової кістки штифтом або іншим фіксатором призначається рентгенографія, ЕКГ, лабораторні дослідження. Остеосинтез стегна металевою пластиною або стрижнем може бути закритим або відкритим. Остеосинтез стегна виконується під загальною або провідниковою анестезією з перебуванням в стаціонарі 1-2 дня. Пацієнт буде знаходитися в комфортній палаті під наглядом фахівця і медсестер. Реабілітаційний період триває близько 2-3 місяців.

    Пацієнт з милицями може підніматися вже на наступний день після операції. Повне зрощення настає приблизно через 4 місяці.

    Остеосинтез стегна стрижневим апаратом показаний при травмах з порушенням цілісності м'яких тканин, тобто відкритих переломах. При цьому виконують остеосинтез стегна штифтом, який фіксує відламки зовні. Вартість такої процедури буде залежати від безлічі факторів, у тому числі від складності операції. Ціна лікування і діагностичних процедур доступна на сайті.

    Наші фахівці при переломах стегна підбирають найоптимальнішу тактику лікування, відновлюють цілісність кістки і рухову активність пацієнта будь-якого віку.

Вашу заявку надіслано

Вашу заявку надіслано!

Залишайтеся на зв'язку. Наш менеджер зателефонує Вам для підтвердження запису.

Запис на прийом

Остеосинтез - лікування переломів стегнової кістки та шийки стегна

Ми зателефонуємо Вам для підтвердження заявки

* Обов'язково заповнять поля позначені зірочкою

Коментарі

Вибір напрямку
Додати коментар
Запис
на прийом
Скарги і
побажання
Замовити
дзвінок
ЗАПИС НА ПРИЙОМ
Заявка на запис є дійсною
після її підтвердження адміністратором клініки

Вкажіть форму зворотнього звязку
  • Телефон
  • E-mail

* -Поля обовязкові для заповнення

СКАРГИ І ПОБАЖАННЯ


* -Поля обовязкові для заповнення

Залиште Ваш номер телефону і на протязі 30 хвилин ми Вам передзвонимо.
Обробка заявок проводиться з 9:00 до 20:00