×

Повідомлення

There is no category chosen or category doesn't contain any items

Остеосинтез п'яткової кістки


    Коли трапився перелом п'яти, зі зміщенням уламків, хірургом виконується остеосинтез п'яткової кістки (фіксація уламків кістки імплантами). Операція допомагає відновити правильну анатомію фрагментів кісток і зберегти оптимальний розподіл навантаження на п'яту. П'яткова кістка, як і таранно-п'ятковий суглоб, незважаючи на невеликі розміри, несуть масу всього тіла. Завдання ортопеда-травматолога відновити підтаранний суглоб і його кут по відношенню до осі п'яти. Під час операції пацієнт лежить на боці. Стопа розрізається по зовнішній поверхні. Відкривається доступ до п'яткової кістки. Лікар виконує репозицію і вже інтраопераційно приймає рішення, як раціональніше всього зафіксувати кістку.

Остеосинтез п'яткової кістки

    Якщо травма з дефектом тканин, то може проводитися артродез. Черезкісний остеосинтез п'яткової кістки пластиною або іншим фіксатором повинні проводити грамотні фахівці після виконання рентгенографії в двох проекціях.

Реабілітація - відновлення після остеосинтезу

    Перші 6 тижнів після операції на п'ятковійї кістці навантаження на ногу протипоказане, в тому числі і на передній відділ стопи. Це пов'язано з тим, що коли людина стає навшпиньки, працює литковий м'яз, який прикріплюється до п'яткової кістки. Шви знімаються через 2 тижні. ЛФК - підтримка обсягу рухів в суглобах.

    Якщо потрібно провести остеосинтез п'яткової кістки, ви можете звернутися в медичний центр «Омега-Київ. Фахівці клініки завжди готові провести ефективне лікування переломів будь-якої складності.

Вашу заявку надіслано!

Залишайтеся на зв'язку. Наш менеджер зателефонує Вам для підтвердження запису.

Запис на прийом

Остеосинтез п'яткової кістки

Ми зателефонуємо Вам для підтвердження заявки

* Обов'язково заповнять поля позначені зірочкою

Коментарі

Вибір напрямку
Додати коментар
Запис
на прийом
Скарги і
побажання
Замовити
дзвінок
ЗАПИС НА ПРИЙОМ
Заявка на запис є дійсною
після її підтвердження адміністратором клініки

Вкажіть форму зворотнього звязку
  • Телефон
  • E-mail

* -Поля обовязкові для заповнення

СКАРГИ І ПОБАЖАННЯ


* -Поля обовязкові для заповнення

Залиште Ваш номер телефону і на протязі 30 хвилин ми Вам передзвонимо.
Обробка заявок проводиться з 9:00 до 20:00