×

Повідомлення

There is no category chosen or category doesn't contain any items

Ознаки перелому шийки плеча, лікування та діагностика


    Переломи або інші важкі ушкодження завжди приносять багато незручностей і больові відчуття. На жаль, будь-яка людина не залежно від віку і фізичної підготовки, може отримати травму випадково. Дуже частою травмою вважається перелом шийки плеча. При такому переломі втрачається рухливість кінцівки. Досить часто перелом шийки плеча відбувається в результаті непрямого удару, йому сприяє падіння на лікоть, або падіння на рівну руку. Перелом шийки плеча буває зі зміщенням і без зміщення.

Основні ознаки перелому

    Перелом шийки плеча класифікується в залежності від механізму травми. Перелом шийки плеча буває:

  • вколочений
  • аддукційний
  • абдукційний

    Не залежно від того, як був отриманий перелом шийки плеча, він завжди супроводжується сильним болем і обмеженням рухливості. Досить часто, така травма може супроводжуватися ускладненнями у вигляді пошкодження судин, сухожиль, що оточують пошкоджену кістку. Часто перелом шийки плечової кістки супроводжується пошкодженням обертальної манжети.

    Якщо перелом шийки плеча без зміщення, деформація розвивається за рахунок набряку. Дуже важливо при отриманні перелому надати правильну першу допомогу: зафіксувати руку за допомогою косиночної пов'язки. Для зняття набряклості знадобиться лід або інший холодний предмет. Якщо пацієнту не надати допомогу в перші хвилини травми, наслідки можуть бути плачевними.

Лікування та діагностика перелому

    Після надання першої медичної допомоги людину необхідно доправити до клініки для ретельного огляду та призначення подальших лікувальних заходів. Приймає таких пацієнтів фахівець вузького профілю лікар ортопед-травматолог. Після клінічного огляду виконують рентгенографію. На знімках візуалізується тип перелому і лікар вибирає тактику лікування.

    Лікування починається зі знеболення. Якщо зміщення немає, пошкоджену кінцівку іммобілізують. Якщо спостерігається перелом зі зміщенням проводять репозицію. Це хірургічний або апаратний метод впливу, при якому відновлюють цілісність пошкоджених тканин і кісток. Після всіх складних маніпуляцій накладається пов'язка. Лікування може тривати протягом декількох тижнів. Після тривалої іммобілізації необхідно пройти курс реабілітації. Для відновлення рухових функцій пацієнт займається лікувальною фізкультурою. Вправи підбираються індивідуально кожному пацієнту. Лікування та реабілітація завжди контролюється лікарем.

    На жаль, не можна повністю вберегтися від отримання переломів або інших травм, але можна підстрахуватися і проводити різні профілактичні заходи. Профілактика значно знижує ризик отримання травми, а також полегшує лікування. Фахівці рекомендують приймати вітаміни, що сприяють зміцненню скелета в цілому. Також профілактичними діями вважаються різноманітні заняття спортом, які допомагають зміцнити м'язи, поліпшити реакцію людини.

Вашу заявку надіслано!

Залишайтеся на зв'язку. Наш менеджер зателефонує Вам для підтвердження запису.

Запис на прийом

Ознаки перелому шийки плеча, лікування та діагностика

Ми зателефонуємо Вам для підтвердження заявки

* Обов'язково заповнять поля позначені зірочкою

Коментарі

Вибір напрямку
Додати коментар
Запис
на прийом
Скарги і
побажання
Замовити
дзвінок
ЗАПИС НА ПРИЙОМ
Заявка на запис є дійсною
після її підтвердження адміністратором клініки

Вкажіть форму зворотнього звязку
  • Телефон
  • E-mail

* -Поля обовязкові для заповнення

СКАРГИ І ПОБАЖАННЯ


* -Поля обовязкові для заповнення

Залиште Ваш номер телефону і на протязі 30 хвилин ми Вам передзвонимо.
Обробка заявок проводиться з 9:00 до 20:00