×

Повідомлення

There is no category chosen or category doesn't contain any items

Діагностика та лікування переломів суглобів


Будь який внутрішньосуглобовиї перелом вимагає точного зіставлення відламків. Навіть міліметр невідповідності суглобової поверхні може порушити конгруентність суглоба і пошкоджувати хрящ при навантаженні. Природно велике навантаження несуть суглоби нижньої кінцівки: колінний, тазостегновий, гомілковостопний.

    Внутрішньосуглобовий перелом в області гомілковостопного суглоба є найнебезпечнішим, так як суглоб несе навантаження практично всього тіла, і разом з тим площа робочої поверхні невелика. Навіть після переломів без зміщення, внаслідок порушення кровообігу, може пошкоджуватися хрящова тканина, розвиватися артроз і кульгавість. Симптоми проявляються сильними болями, набряками, порушенням опорної функції кінцівки і обсягу рухів.

Лікування в медичному центрі «Омега-Київ»

    Внутрішньосуглобовиї перелом зазвичай лікується в стаціонарі, у відділенні травматології та ортопедії. Терапія заснована на принципах точного відновлення анатомії, стабільної фіксації та максимального збереження м'яких тканин навколо суглоба. Остеосинтез суглобових переломів бажано робити в перші кілька годин, поки не почалися травматичні запалення тканин і набряк. Якщо не вдалося провести операцію на суглобі в ургентному порядку, то її відкладають на кілька днів до нормалізації м'яких тканин. Для точної діагностики в клініці «Омега-Київ» доступні КТ, МРТ, УЗД суглобів. Для точної репозиції під час операції наші ортопеди-травматологи використовують артроскопічну техніку і 3D-рентгеннавігатор. Відновлення та реабілітацію після внутрішньосуглобового остеосинтезу проводять за індивідуальною програмою під контролем фахівця.

Вашу заявку надіслано!

Залишайтеся на зв'язку. Наш менеджер зателефонує Вам для підтвердження запису.

Запис на прийом

Діагностика та лікування переломів суглобів

Ми зателефонуємо Вам для підтвердження заявки

* Обов'язково заповнять поля позначені зірочкою

Коментарі

Вибір напрямку
Додати коментар
Запис
на прийом
Скарги і
побажання
Замовити
дзвінок
ЗАПИС НА ПРИЙОМ
Заявка на запис є дійсною
після її підтвердження адміністратором клініки

Вкажіть форму зворотнього звязку
  • Телефон
  • E-mail

* -Поля обовязкові для заповнення

СКАРГИ І ПОБАЖАННЯ


* -Поля обовязкові для заповнення

Залиште Ваш номер телефону і на протязі 30 хвилин ми Вам передзвонимо.
Обробка заявок проводиться з 9:00 до 20:00