Діагностика та лікування переломів суглобів


Будь який внутрішньосуглобовиї перелом вимагає точного зіставлення відламків. Навіть міліметр невідповідності суглобової поверхні може порушити конгруентність суглоба і пошкоджувати хрящ при навантаженні. Природно велике навантаження несуть суглоби нижньої кінцівки: колінний, тазостегновий, гомілковостопний.

    Внутрішньосуглобовий перелом в області гомілковостопного суглоба є найнебезпечнішим, так як суглоб несе навантаження практично всього тіла, і разом з тим площа робочої поверхні невелика. Навіть після переломів без зміщення, внаслідок порушення кровообігу, може пошкоджуватися хрящова тканина, розвиватися артроз і кульгавість. Симптоми проявляються сильними болями, набряками, порушенням опорної функції кінцівки і обсягу рухів.

Лікування в медичному центрі «Омега-Київ»

    Внутрішньосуглобовиї перелом зазвичай лікується в стаціонарі, у відділенні травматології та ортопедії. Терапія заснована на принципах точного відновлення анатомії, стабільної фіксації та максимального збереження м'яких тканин навколо суглоба. Остеосинтез суглобових переломів бажано робити в перші кілька годин, поки не почалися травматичні запалення тканин і набряк. Якщо не вдалося провести операцію на суглобі в ургентному порядку, то її відкладають на кілька днів до нормалізації м'яких тканин. Для точної діагностики в клініці «Омега-Київ» доступні КТ, МРТ, УЗД суглобів. Для точної репозиції під час операції наші ортопеди-травматологи використовують артроскопічну техніку і 3D-рентгеннавігатор. Відновлення та реабілітацію після внутрішньосуглобового остеосинтезу проводять за індивідуальною програмою під контролем фахівця.

Коментарі

Вибір напрямку
Додати коментар
Запис
на прийом
Скарги і
побажання
Замовити
дзвінок
ЗАПИС НА ПРИЙОМ
Заявка на запис є дійсною
після її підтвердження адміністратором клініки

Вкажіть форму зворотнього звязку
  • Телефон
  • E-mail

* -Поля обовязкові для заповнення

СКАРГИ І ПОБАЖАННЯ


* -Поля обовязкові для заповнення

Залиште Ваш номер телефону і на протязі 30 хвилин ми Вам передзвонимо.
Обробка заявок проводиться з 9:00 до 20:00