Тестування на SARS-CoV-2 (COVID-19) - максимально швидко і зручно, методом ПЦР чи шляхом здачі крові. Деталі
ЗАБІР АНАЛІЗІВ У ВАС ВДОМА - швидко, безпечно, комфортно. Виклик медсетри додому. Деталі
×

Повідомлення

There is no category chosen or category doesn't contain any items

Пошкодження сухожиль пальців


    Наші пальці і кисті кожен день відчувають на собі різні навантаження. Деякі, з яких призводять до серйозних травм не тільки м'яких тканин, але і сухожиль. Такі патології значно порушують працездатність. Травми сухожиль, мають свою специфіку. Вони не здатні відновитися самостійно. Необхідно хірургічне втручання. Пошкодження класифікують як одиночне і множинне. Виникають вони при порізах, ударах, відкритих і закритих переломах кісток, і інших механічних впливах. Фахівцями спостерігаються часте травмування розгинальній і згинальних системи.

Причини і лікування

    Пошкодження сухожиль згиначів пальців кисті зустрічається набагато частіше ніж інші види травм. Основними причинами можна назвати порізи і глибокі поранення гострими предметами. Травма, часто має глибокий характер, що є наслідком втрати згинальних функцій. Відновити роботу можна при своєчасно проведеній операції і тривалій реабілітації.

    Пошкодження сухожиль розгиначів пальців кисті менш небезпечне, але також призводить до погіршення роботи рук і пальців. При отриманні такої травми дуже важливо надати правильну першу допомогу. Вона полягає в накладенні джгута, стерильної пов'язки і льоду. Всі ці дії необхідні для уповільнення кровотечі. Після, руку в обов'язковому порядку показують лікарю для оцінки складності захворювання. Лікування призначається залежно від рівня глибини пошкоджень.

    Пошкодження сухожиль пальців кисті вимагає негайного проведення операції. Досить часто існує необхідність проведення мікрохірургічної техніки. При серйозних пошкодженнях, лікарі накладають первинні і вторинні шви.

    Пошкодження сухожиль пальців - серйозна проблема, при якій чим раніше починається лікування, тим швидше відновлюються основні функції руки. Не залежно від того які ушкодження сухожиль згиначів пальців кисті або розгиначів, необхідно звертатися за допомогою до досвідчених фахівців. Наші лікарі завжди дуже швидко реагують на подібні звернення, що забезпечує нашим пацієнтам швидке одужання.

Вашу заявку надіслано

Вашу заявку надіслано!

Залишайтеся на зв'язку. Наш менеджер зателефонує Вам для підтвердження запису.

Запис на прийом

Пошкодження сухожиль пальців

Ми зателефонуємо Вам для підтвердження заявки

* Обов'язково заповнять поля позначені зірочкою

Коментарі

Вибір напрямку
Додати коментар
Запис
на прийом
Скарги і
побажання
Замовити
дзвінок
ЗАПИС НА ПРИЙОМ
Заявка на запис є дійсною
після її підтвердження адміністратором клініки

Вкажіть форму зворотнього звязку
  • Телефон
  • E-mail

* -Поля обовязкові для заповнення

СКАРГИ І ПОБАЖАННЯ


* -Поля обовязкові для заповнення

Залиште Ваш номер телефону і на протязі 30 хвилин ми Вам передзвонимо.
Обробка заявок проводиться з 9:00 до 20:00