Тестування на SARS-CoV-2 (COVID-19) - максимально швидко і зручно, методом ПЦР чи шляхом здачі крові. Деталі
ЗАБІР АНАЛІЗІВ У ВАС ВДОМА - швидко, безпечно, комфортно. Виклик медсетри додому. Деталі

Лікування водянки оболонок яєчка (операція Бергмана)

    Гідроцеле (водянка яєчка) це захворювання, внаслідок якого рідина накопичується в оболонках яєчка і при цьому відповідна половина мошонки збільшується в розмірах. Захворювання виникає при порушенні балансу між виробленням рідини в оболонках яєчка і її зворотним всмоктуванням. Причиною водянки є запальні захворювання яєчок і придатків, травми, пухлини. Водянка буває малих, середніх і великих розмірів.

Liga-OPA

  Лікування гідроцеле може бути тільки хірургічним. Необхідно не тільки видалити рідину, що накопичилась в оболонках яєчка, а й усунути причину захворювання.

   Існує кілька видів операцій: Вінкельмана, Бергмана, Лорда.
У випадках гідроцеле великих розмірів, а також при гідроцеле, яке супроводжується потовщенням оболонок яєчка проводять Операцію Бергмана.

   Операція Бергмана - це хірургічне втручання, спрямоване на усунення водянки яєчка (гідроцеле) великих розмірів, яке полягає в повному висіченні розтягнутих водянкою оболонок яєчка.
    Проведення операції Бергмана в медичному центрі «Омега-Київ»
    Операцію проводять під місцевою анестезією або внутрішньовенним наркозом з використанням сучасних препаратів, що дозволяє абсолютно безболісно здійснити втручання.

    На початковому етапі хірург-уролог обробляє поле перед операцією антисептиком. Далі мошонку обкладають стерильними серветками, і лікар виконує розріз шкіри довжиною 5 - 6 см. На передній поверхні мошонки над водянкою. Пошарово розсікаються оболонки яєчка, після чого яєчко виводиться в рану і водяночний мішок очищається від фасцій: проводиться проколювання троакаром, і лікар шприцем з голкою відкачує серозну рідину, яку збирають в підготовлений посуд. Внутрішня оболонка яєчка відсікається,  оболонка що залишилася, ушивається навколо яєчка кетгутовими швами і яєчко знову поміщається в своє ложе. Під яєчко встановлюють невеликий гумовий дренаж. Шкіра зашивається антибактеріальним, саморозсмоктуючимся, косметичним матеріалом, який не залишає рубців. Останнім етапом йде накладення асептичної пов'язки.

    Правильно проведена операція Бергмана під контролем наших хірургів-урологів з багаторічним досвідом подібних оперативних втручань виключає можливість появи ускладнень. Пошкодження сім'яного канатика при операції Бергмана в нашому медичному центрі також виключається.

    Після закінчення операції пацієнта поміщають в комфортабельну палату стаціонару, і на двадцять хвилин на рану накладається пузир з льодом, для профілактики формування гематоми. Шви розсмоктуються протягом 10 днів. На мошонку накладається суспензорій для того, щоб розвантажити сім'яний канатик.

    Лікар призначає необхідні антибіотики для виключення можливості інфекційного зараження. Дренажну трубку видаляють на наступний день.

    При виписці наші фахівці рекомендують пацієнтам утримуватися від підвищених фізичних навантажень протягом місяця. Статеві контакти дозволяються через місяць після операції.
    Запорукою якісно, ​​проведеної операції є висока кваліфікація і досвід хірурга-уролога, тому вибирати фахівця потрібно ретельно.

    Звернувшись до медичного центру «Омега-Київ» Ви отримаєте максимально якісне та ефективне лікування, проведене високопрофессіональними фахівцями.

    Якщо Вас цікавить лікування водянки оболонок яєчка (операція Бергмана) в Києві, звертайтеся до Медичного Центру «Омега-Київ».
    Операцію Бергмана проводять у відділенні медичного центру за адресою: вул.М.Максимовича, 10.
Записатися на консультацію до лікаря-уролога Ви можете за телефоном: / 044 / 333-4-333, або заповнивши форму запису на прийом на сайті.

Вашу заявку надіслано

Вашу заявку надіслано!

Залишайтеся на зв'язку. Наш менеджер зателефонує Вам для підтвердження запису.

Запис на прийом

Лікування водянки оболонок яєчка (операція Бергмана)

Ми зателефонуємо Вам для підтвердження заявки

* Обов'язково заповнять поля позначені зірочкою

Коментарі

Вибір напрямку
Додати коментар
Запис
на прийом
Скарги і
побажання
Замовити
дзвінок
ЗАПИС НА ПРИЙОМ
Заявка на запис є дійсною
після її підтвердження адміністратором клініки

Вкажіть форму зворотнього звязку
  • Телефон
  • E-mail

* -Поля обовязкові для заповнення

СКАРГИ І ПОБАЖАННЯ


* -Поля обовязкові для заповнення

Залиште Ваш номер телефону і на протязі 30 хвилин ми Вам передзвонимо.
Обробка заявок проводиться з 9:00 до 20:00