Тестування на SARS-CoV-2 (COVID-19) - максимально швидко і зручно, методом ПЦР чи шляхом здачі крові. Деталі
ЗАБІР АНАЛІЗІВ У ВАС ВДОМА - швидко, безпечно, комфортно. Виклик медсетри додому. Деталі
×

Повідомлення

There is no category chosen or category doesn't contain any items

Параметріт

 

    Параметрит - запалення околоматкової клітковини.

     Збудники - найчастіше золотистий стафілокок або ешерихії, нерідко сукупність мікроорганізмів. Інфекція з матки і придатків поширюється по лімфатичних шляхах. Особливо часто параметрити розвиваються при поєднанні запалення і травми різних відділів статевих органів (післяабортні розриви шийки матки, діатермокоагуляція і діатермоексцизія шийки матки, операційна рана матки або придатків). Запалення зазвичай захоплює певні області: від переднього відділу шийки інфільтрат поширюється по латеральним краям сечового міхура до передньої черевної стінки; від передньо відділу шийки - до пупартової зв'язки і бічних відділах живота; від задньобокових відділів шийки - до стінок тазу; від заднього відділу шийки - до прямої кишки. Запальний інфільтрат може розсмоктатися, нагноїтися або набути хронічного перебігу.

 Симптоми, протікання

    Стійке підвищення температури, яка купірує при нагноєнні інтермітуючий характер. Загальний стан пацієнтки на початку захворювання змінено мало, але при поширенні процесу визначаються ознаки інтоксикації: блідість шкірних покривів, відсутність апетиту, адинамія, головний біль. З'являються тупий біль і важкість внизу живота, відчуття тиску на пряму кишку, іноді дизурія, хворобливість і утруднення акту дефекації. Показники крові до нагноєння, як правило, тільки стійке і тривале підвищення ШОЕ; при нагноєнні - в разі вираженого лейкоцитозу різкий зсув лейкоцитарної формули вліво. Ознаки подразнення очеревини відсутні. При поширенні інфільтрату до стінок таза його верхня межа може визначатися на рівні пупартових зв'язок, а по середній лінії - клиновидно у напрямку до пупка При перкусії остистих відростків клубових кісток тазу виявляється притуплення звуку, якщо інфільтрат досягає стінок таза (симптом Гентера). Цей прийом по різниці перкуторного тону допомагає виявити одностороннє чи двобічне ураження клітковини.

    Характерні дані отримують при бімануальній пальпації, при якій визначаються вкорочення і згладжування вагінальних склепінь, більш виражені або за місцем ураження окремих шарів близько маткової клітковини (ззаду, спереду або з боків), або по всіх відділах склепінь при тотальному поширенні процесу. Матка повністю не контурується, оскільки цілком або частково включена в інфільтрат.

В діагностичному центрі «Омега-Київ» зроблять все необхідне:

  • точну діагностику
  • ефективне лікування
  • розроблять ефективні заходи профілактики

Обстеження та лікування в медичному центрі «Омега-Київ» Ви можете пройти в зручний для Вас час за попереднім записом. Для звернення до клініки вам не потрібні ніякі документи або направлення.

Вашу заявку надіслано

Вашу заявку надіслано!

Залишайтеся на зв'язку. Наш менеджер зателефонує Вам для підтвердження запису.

Запис на прийом

Параметріт

Ми зателефонуємо Вам для підтвердження заявки

* Обов'язково заповнять поля позначені зірочкою

Коментарі

Вибір напрямку
Додати коментар
Запис
на прийом
Скарги і
побажання
Замовити
дзвінок
ЗАПИС НА ПРИЙОМ
Заявка на запис є дійсною
після її підтвердження адміністратором клініки

Вкажіть форму зворотнього звязку
  • Телефон
  • E-mail

* -Поля обовязкові для заповнення

СКАРГИ І ПОБАЖАННЯ


* -Поля обовязкові для заповнення

Залиште Ваш номер телефону і на протязі 30 хвилин ми Вам передзвонимо.
Обробка заявок проводиться з 9:00 до 20:00