Запис
на прийом
Скарги і
побажання
Замовити
дзвінок
ЗАПИС НА ПРИЙОМ
Заявка на запис є дійсною
після її підтвердження адміністратором клініки

Вкажіть форму зворотнього звязку
  • Телефон
  • E-mail

* -Поля обовязкові для заповнення

СКАРГИ І ПОБАЖАННЯ


* -Поля обовязкові для заповнення

Залиште Ваш номер телефону і на протязі 30 хвилин ми Вам передзвонимо.
Обробка заявок проводиться з 9:00 до 20:00

Про наш медичний центр

Ми допоможемо Вам залишатись здоровими!

    Медичний центр «Омега-Київ» активно працює на ринку медичних послуг з 2003 року. Ліцензія МОЗУ: АГ №570091 від 10.02.2011г. Це - по-справжньому багатопрофільний медичний центр з величезним спектром послуг. Медичний центр «Омега-Київ» включає в себе три відділення, де Ви можете записатися на консультацію і прийом до таких фахівців, як: гінеколог, уролог, невропатолог, травматолог, вертебролог, ендокринолог, кардіолог, терапевт, флеболог, хірург. У клініці відкрито Відділення оперативних втручань де виконуються різні види гінекологічних, хірургічних та урологічних операцій. Також Ви можете пройти у нас МРТ і КТ діагностику. У нашому медичному центрі функціонує клініко-діагностична лабораторія, що має в своєму арсеналі новітню апаратуру, за допомогою якої можна проводити безліч клініко-діагностичних досліджень. Також лабораторія має в своєму розпорядженні штат кваліфікованих фахівців.

    «Омега-Київ» - це в першу чергу професійний колектив профільних фахівців: лікарів, медсестер, які обслуговують співробітників, а в другу - приватна медична клініка Києва, де вам завжди з радістю допоможуть. Наші лікарі це фахівці з багаторічним досвідом роботи, кандидати і доктора медичних наук. Їх знання і вміння з використанням висококласного оснащення клініки, дозволяють лікувати ефективно, безпечно і комфортно. Розвивати професійні навички і розширювати знання медичних працівників дозволяє регулярне відвідування кваліфікаційних курсів, присвячених новітнім розробкам у світовій медицині. «Омега Київ» - прогресивна клініка, Київ якою може пишатися. У нашому центрі пацієнт може отримати допомогу лікарів для лікування і реабілітації в найкоротші терміни і в зручний для пацієнта час.

    Для отримання якісного лікування не потрібно направлення від лікаря. Запис здійснюється через форму запису на сайті і по телефону. Інформацію про захворювання та методи їх лікування, новини, корисна інформація - все це Ви можете знайти на сторінках нашого сайту. Тут же Ви можете задати питання будь-якому фахівцю клініки і отримати кваліфіковану відповідь. А також Ви можете залишити Ваші пропозиції та коментарі. Ключ до нашого успіху знаходиться в висококваліфікованому медичному персоналі, бездоганному сервісі і найсучаснішому медичному обладнанні провідних світових фірм виробників, а також в тому, що на нашій базі є клініка, центр і діагностична лабораторія. Для вирішення проблеми пацієнта задіюються всі інтелектуальні і технічні можливості нашого медичного центру

    Наші двері відкриті для всіх пацієнтів «Омега-Київ».

 

Медицинский центр "Омега-Киев"

ул. Владимирская 81 а, Киев, 01033, Украина

Тел:(044) 287-33-17, (044) 287-37-41
Гинеколог, уролог, эндокринолог,
вертебролог,физиотерапия, терапевт,
кардиолог, УЗИ - диагностика,
забор анализов

График работы:
Понедельник - Пятница: с 8.00 до 21.00
Суббота: с 9.00 до 17.00
Воскресенье: с 9.00 до 17.00
Медицинский центр "Омега-Киев"

пр-т. Владимира Маяковского 70, Киев, 02232, Украина

Тел:(044) 548-60-90
Забор всех видов анализов,
гинеколог и узи-диагностика

График работы:
Понедельник - Пятница: 7:30 - 18:30
Суббота: 8:00 - 14:00
Воскресенье: Выходной
Медицинский центр "Омега-Киев"

ул. Максимовича Михаила 10, Киев, 03022, Украина

Тел:(044) 333-4-333
МРТ - диагностика
Забор всех видов анализов
КТ-диагностика, УЗИ-диагностика,
гинеколог, уролог, терапевт, кардиолог

График работы:
Понедельник - Пятница: 7:30 - 22:30
Суббота - Воскресенье: 8:00 - 22:00
Записатись на прийом