УЗД у Києві

УЗД кабінет медичного центру "Омега-Київ". Нові технології та можливості.

У медичному центрі «Омега - Київ» проводиться ультразвукове обстеження на основі застосування революційної ультразвукової системи VOLUSON 730 Pro компанії General Electric, яка займає лідируючі позиції у виробництві діагностичного обладнання.

За допомогою ультразвукового сканера VOLUSON 730 Pro вдається проводити 3Д УЗД з високим розширенням. Специфічні акушерські приставки створені для регулювання променевого навантаження в залежності від термінів вагітності. Це робить УЗД дослідження за допомогою VOLUSON 730 Pro максимально безпечним.

Крім того, що ультразвуковий сканер VOLUSON 730 Pro дозволяє отримувати високоякісні зображення, в його арсенал необхідних інструментів включені пристосування не тільки для стандартних (обсяг, площа, відстань, окружність), але і для специфічних вимірювань, що робить його незамінним приладом для широкого ряду досліджень.

Нашими фахівцями були розроблені безліч програм, в основі яких - ультразвукова діагностика за допомогою сканера VOLUSON 730 Pro. Гінекологічні, урологічні та неврологічні дослідження неймовірно точні. А крім цього, за допомогою даного апарату ми здійснюємо ультразвукове дослідження вен і судин, молочної та щитовидної залоз, органів черевної порожнини, лімфатичних вузлів, м'яких тканин тощо Щоб зробити УЗД в Києві, досить відвідати медичний центр «Омега-Київ».

У медичному центрі «Омега - Київ» використовують новітні цифрові технології:

 • 3D і 4D функції;
 • СD запис (фото УЗД);
 • Комп'ютерна кардіотокографія плода;
 • Ультразвукова доплерометрія (метод дослідження кровоносних судин матері і дитини з метою виявлення порушень кровотоку, які пов'язані зі стенозом, спазмом, судинний тромбоз).

Ще один позитивний момент - зробити УЗД у нашому медичному центрі Ви можете в присутності рідних і близьких.

Ультразвукова діагностика в медичному центрі «Омега - Київ» може проводитись, як з особистої ініціативи, так і за направленням лікуючого лікаря.

Цифрові технології, зокрема 3Д УЗД, дозволяють також зробити запис дослідження на CD-диск і отримати кольорові фотографії комп'ютерного заключення.

Підготовка до проведення УЗД

 • Гінекологія: вагітним жінкам не потрібна попередня підготовка. Незайманим дівчатам рекомендується випити 1,5 - 2 літра негазованої води і не мочитися протягом 3 годин до процедури.
 • Передміхурова залоза: ввечері і вранці (в день проведення УЗД) зробити очисну клізму.
 • Молочна та щитовидна залози: підготовка не потрібна.
 • Органи черевної порожнини: УЗД діагностика проводиться натщесерце, тому бажано не вживати молочні продукти, капусту і чорний хліб напередодні дослідження, а також прийняти дві таблетки активованого вугілля три рази в день.

Зверніть увагу! УЗД діагностику можна назвати універсальною для виявлення всього списку можливих захворювань. При наявності показань є необхідність у проведенні додаткових діагностик (рентгенографія, ендоскопія та ін).

В медичному центрі «Омега-Київ» Вам допоможуть впоратися з будь-яким захворюванням:

 • точне діагностичне дослідження;
 • швидке і ефективне лікування;
 • профілактичні заходи.

Потрібно провести УЗД в Києві? Звертайтеся до медичного центру «Омега-Київ»! Ми гарантуємо повну анонімність обстеження і лікування в нашій клініці, а для візиту до нас Вам не знадобляться направлення лікаря або які-небудь інші документи.

3D тур по медичному центру "Омега-Київ"

Коментарі

Вибір напрямку
Додати коментар
Bonu 12.10.2018, 16:01
Мой совет: раз в год, сдавайте анализы - общий и биохим, мочи и кала. Просите у терапевта направления. Требуйте, ваше здоровье никому не нужно. Если терапевт считает, что не нужно - меняйте на другого.
Строго обязательно кроме анализов крови и мочи сделать еще и УЗИ брюшной полости! Даже если анализы хорошие.
Відповісти +6
Милена 12.10.2018, 14:33
Делала в этой клинике УЗИ диагностика по которому требовалась моему лечащему врачу. Тут сразу меня успокоили и сказали, что патологий с внутренними органами нету и врач мой это затем подтвердил. Очередей нету и прием строго по записи. Персонал внимательный и не навязывают дополнительные услуги. Работают строго по прайсу и сверху, при оплате, ничего не насчитали.
Переваги: Нету очередей
Недоліки: нет
Відповісти +1
Анна 09.05.2018, 11:44
добрий день у вас можна зробить флюорографію
Відповісти 0
Медицинский центр Омега Киев 10.05.2018, 10:34
Добрый день, Анна. К сожалению мы не делаем флюорографию, но Вы можете сделать в нашем центре КТ легких с низкой дозой. Подробнее о процедуре Вы можете почитать тут: https://www.omega-kiev.ua/ru/kotmpyuternaya_tomografiya/kt-legkikh-s-nizkoj-dozoj.html#breadcrumbs Записаться на диагностику Вы можете по тел: /044/ 333 4 333
Відповісти -1
Анонимка 06.09.2017, 20:32
Подскажите пожалуйста,есть ли в вашей клинике возможность 4д УЗИ с записью фото/видео на флешку?Если да,то какая стоимость?
Переваги: Вежливый персонал и отличный прием
Недоліки: Не были выявлены
Відповісти +1
Медицинский центр Омега-Киев 07.09.2017, 10:07
Добрый день. Нет, у нас не записывают фото/видео на флешку. Запись возможна только на диск. Перед процедурой УЗИ необходимо обязательно предупредить врача о том, что Вы хотите получить диск с записью.
Відповісти +2
Показати всі
Запис
на прийом
Скарги і
побажання
Замовити
дзвінок
ЗАПИС НА ПРИЙОМ
Заявка на запис є дійсною
після її підтвердження адміністратором клініки

Вкажіть форму зворотнього звязку
 • Телефон
 • E-mail

* -Поля обовязкові для заповнення

СКАРГИ І ПОБАЖАННЯ


* -Поля обовязкові для заповнення

Залиште Ваш номер телефону і на протязі 30 хвилин ми Вам передзвонимо.
Обробка заявок проводиться з 9:00 до 20:00