УЗД для дітей від 1 року

 

Діагностика різних дитячих захворювань часто стає справжньою проблемою з точки зору батьків. Труднощі з медичним обстеженням виникають по причині того, що малюки часто не вміють самостійно визначати і правильно пояснювати причини свого неспокою, а більшість аналізів та діагностичних процедур доставляє дитині певний дискомфорт, що може негативно позначитися на достовірності їх результатів. Таким чином, самим доступним та ефективним методом обстеження дітей від 1 року стає застосування УЗД дітей.

Основні переваги застосування методу ультразвукового дослідження для дітей:

 • Повна безболісність процедури.
 • Медичне обстеження з допомогою ультразвуку є неінвазивним методом, тобто не вимагає порушення природних бар'єрів організму (шкірних і слизових покривів). Крім того, проведення даного дослідження не вимагає істотних обмежень з боку рухової активності дитини, що робить процес її проходження максимально комфортним як для малюка, так і для його батьків
 • Високий рівень інформативності.
 •  Застосування ультразвукового дослідження дозволяє детально оглянути і оцінити стан більшості внутрішніх органів маленької людини. Крім того, існує цілий ряд захворювань, виявлення яких на ранніх стадіях, доступно тільки шляхом їх візуалізації за допомогою УЗД.
 • Безпека.
 • Ультразвукові хвилі, на відміну від рентгенівських променів, не надають  негативного впливу на організм людини, а також жодним чином не впливають на процес роботи внутрішніх органів і результати лабораторних аналізів.
 • Швидкість проведення процедури.
 •  УЗД дітей для дослідження певних внутрішніх органів, як правило, не займає більше 15 хвилин, а в багатьох випадках триває всього 3-4 хвилини. Крім економії особистого часу батьків, така тривалість процедури зводить до мінімуму дискомфортні відчуття, які відчувають більшість малюків у віці від 1 до 5 років, перебуваючи в кабінеті лікаря. Крім того, більшість видів УЗД не вимагає якоїсь спеціальної попередньої підготовки.
 • Доступність
 •  У порівнянні з багатьма іншими методами, застосування технології ультразвуку широко поширене практично у всіх приватних та державних поліклініках. Залежно від місця проведення процедури спостерігаються істотні відмінності в технологічному поступу УЗД апаратів і рівні професійної кваліфікації лікарів, які проводять огляд та консультацію. Однак, навіть у найкращих приватних клініках Києва ціна на даний вид дослідження, як правило, відносно невисока.

Де в Києві зробити УЗД для дітей?

   Клініка Омега Київ пропонує кращі ціни і умови проведення процедури УЗД для дітей. Передові сучасні технології, а також високий рівень кваліфікації наших лікарів і медичного персоналу, дозволяють нам найбільш ефективно і якісно проводити діагностику і лікування різних захворювань, а також забезпечувати максимальний комфорт для дитини під час перебування в нашій клініці.

Записатися до наших УЗ-фахівців можна за телефоном (044) (044) 333-4-333 вул. М.Максимовича, 10;

Вашу заявку надіслано!

Залишайтеся на зв'язку. Наш менеджер зателефонує Вам для підтвердження запису.

Запис на прийом

УЗД для дітей від 1 року

Ми зателефонуємо Вам для підтвердження заявки

* Обов'язково заповнять поля позначені зірочкою

Коментарі

Вибір напрямку
Додати коментар
Запис
на прийом
Скарги і
побажання
Замовити
дзвінок
ЗАПИС НА ПРИЙОМ
Заявка на запис є дійсною
після її підтвердження адміністратором клініки

Вкажіть форму зворотнього звязку
 • Телефон
 • E-mail

* -Поля обовязкові для заповнення

СКАРГИ І ПОБАЖАННЯ


* -Поля обовязкові для заповнення

Залиште Ваш номер телефону і на протязі 30 хвилин ми Вам передзвонимо.
Обробка заявок проводиться з 9:00 до 20:00