УЗД м'яких тканин

 Ультразвукові дослідження застосовують для діагностики практично всіх органів і систем людського організму. 

УЗД м'яких тканин — це один з напрямків УЗД, яке вивчає патологію м'язів, підшкірно жирової клітковини (ПЖК) і новоутворень у цих тканинах. Це найбільш інформативний метод діагностики, що дозволяє отримати повну картину про структуру тканин досліджуваної області.

Широка поширеність методу обумовлена його безпекою, інформативністю і тим, що немає необхідності у спеціальній підготовці пацієнта перед процедурою. Так як найбільш частою патологією в цих структурах є травми, УЗД м'яких тканин вкрай актуально в екстреній медицині.

Показання до проведення УЗД м'яких тканин

УЗД м'яких тканин дозволяє виявити наявність утворень в підшкірній, жировій та м'язовій тканинах організму. УЗД застосовується як для диференціальної діагностики різних типів

 • травм,
 • розривів,
 • гриж,
 • абсцесів,
 • гематом,

так і для виявлення різних доброякісних або злоякісних утворень:

 • ліпом, сіром, липосарком, сарком, меланом,
 • кістозних утворень,
 • гломусних пухлин,
 • гемангіом, нейрофибром та ін.

Крім цього, УЗД м'яких тканин застосовують з метою уточнення більш вузьких діагнозів, контролю за проведенням оперативного втручання, динамічного спостереження ефективності призначеної терапії.

Для диференціальної діагностики різних типів утворень використовують кольоровий, енергетичний або спектральний доплер.

Ультразвукове дослідження застосовується практично у всіх областях медицини для обстеження внутрішніх органів. Метод абсолютно безпечний, оскільки під час дослідження на організм людини діє нешкідливий ультразвук, а не рентгенівське випромінювання, як при рентгенографії. Крім того, УЗД м'яких тканин безболісна, а по часу займає максимум 15 хвилин. Завдяки УЗД м'яких тканин, можливо з великою точністю визначити розміри новоутворень та уточнити їх характер.

Види УЗД м'яких тканин

Ультразвукове дослідження м'яких тканин шиї та обличчя

УЗД м'яких тканин шиї та обличчя дозволяє виявити запальні захворювання, оцінити ступінь їх поширеності, а також встановити патології розвитку м'яких тканин даної області. Показаннями до УЗД м'яких тканин шиї є наявність пальпуємих новоутворень (вузликів, ущільнень і т. д.) в області шиї, а також різні патології сонних артерій (найчастіше недостатність і грубий шум).

Ультразвукове дослідження м'яких тканин стегна

Застосовується УЗД тканин стегна перед оперативним втручанням, а також відразу після нього для виключення можливих післяопераційних ускладнень.

Ультразвукове дослідження м'яких тканин руки

УЗД м'яких тканин руки застосовується в основному для встановлення причини і характеру різних ущільнень і новоутворень суглобів і вен, а також може бути призначено за наявності болю в руках без явно виражених причин.

Ультразвукове дослідження м'яких тканин живота

УЗД м'яких тканин живота проводиться в основному з метою виявлення пухлин різної природи, а також для оцінки стану лімфатичного вузла.

Ультразвукове дослідження м'яких тканин гомілки та стопи

При УЗД тканин гомілки та стопи оцінюється стан зв'язок, сухожиль, нервів. Рекомендується проводити процедуру після різних травм гомілково-ступневого суглоба при підозрі на ураження нервів і розриви зв'язок.

У медичному центрі «Омега-Київ» Ви можете пройти УЗД м'яких тканин на сучасному обладнанні за прийнятними цінами. Обстеження в нашій клініці дозволяє отримати найбільш повну картину стану м'яких тканин, виявити наявність або підтвердити відсутність патологій в короткі терміни і абсолютно безболісно для пацієнта. Використання високоточного обладнання дає можливість поставити точний діагноз і призначити максимально ефективне лікування виявленого захворювання.

Діагностику у клініці «Омега-Київ» проводять лікарі вищої категорії, які мають великий досвід медичної практики.

Записатися на прийом і пройти обстеження Ви можете в нашому відділенні:

(044) 333-4-333 вул. М.Максимовича, 10;

Вашу заявку надіслано!

Залишайтеся на зв'язку. Наш менеджер зателефонує Вам для підтвердження запису.

Запис на прийом

УЗД м'яких тканин

Ми зателефонуємо Вам для підтвердження заявки

* Обов'язково заповнять поля позначені зірочкою

Коментарі

Вибір напрямку
Додати коментар
Запис
на прийом
Скарги і
побажання
Замовити
дзвінок
ЗАПИС НА ПРИЙОМ
Заявка на запис є дійсною
після її підтвердження адміністратором клініки

Вкажіть форму зворотнього звязку
 • Телефон
 • E-mail

* -Поля обовязкові для заповнення

СКАРГИ І ПОБАЖАННЯ


* -Поля обовязкові для заповнення

Залиште Ваш номер телефону і на протязі 30 хвилин ми Вам передзвонимо.
Обробка заявок проводиться з 9:00 до 20:00