УЗД органів черевної порожнини

Ультразвукове дослідження органів черевної порожнини – це сучасний метод діагностики, що дозволяє виявити аномальні утворення, запальні процеси і інші патологічні зміни в структурі органів травного тракту, що свідчать про наявність захворювань.

Скільки коштує УЗД органів черевної порожнини у Києві?

Вартість проведення даної процедури може залежати від безлічі факторів, таких як наявність захворювань або уражених зон певних органів, які потребують більш ретельного аналізу. Крім того в процесі проведення УЗД черевної порожнини, для аналізу стану судин, може знадобитися додаткове дослідження методом допплерографії, від чого, відповідно, може змінюватися ціна даної послуги в Києві.

Дана діагностична процедура є комплексною, що дозволяє провести детальний огляд всіх органів черевної порожнини. Однак, для максимально якісного аналізу стану травного тракту, більша увага приділяється діагностиці органів, у яких, згідно з попередніми аналізами, були виявлені якісь проблеми.

Органи, діагностику яких можна провести з допомогою УЗД черевної порожнини

Шлунок
Серед органів, доступних для огляду методом ультразвуку, цей орган є найбільш проблемним для дослідження. Це пов'язано з проблемами його візуалізації через незручне для огляду місце розташування, а також наявність в його порожнині рідин і газових бульбашок. Під час дослідження шлунка через стінку черевної порожнини найкраще видно його термінальний і вихідний відділи. Такий огляд дозволяє виключити наявність великих пухлин у шлунку, однак, у разі підозри на інші серйозні захворювання, лікарі все ж рекомендують вдаватися до методу внутрішнього огляду - ендоскопії.

Печінка
Для діагностики захворювань травної системи, величезне значення має стан даного органу. Проведення УЗД черевної порожнини є однією з найбільш точних методів діагностики печінки. Метод ультразвукового дослідження є найбільш ефективним при діагностиці гепатиту або цирозу печінки на ранніх стадіях. УЗД дозволяє досліджувати структуру органу, наявність запальних процесів, або патологічних змін, а також розмір кровоносних судин.

Підшлункова залоза
При дослідженні підшлункової залози лікар аналізує її форму, будову, розташування, а також розташування щодо інших органів і великих кровоносних судин. Проведення УЗД органів черевної порожнини дозволяє виявити патологічні, запальні процеси, наявність ущільнень та інших аномальних змін у структурі, що свідчать про різні захворювання.

Жовчний міхур
Для діагностики стану і роботи даного органу, в процесі огляду вимірюють його розміри і їх зміни в процесі функціонування (виділення жовчі). Відповідність розмірів і параметрів моторики органу пацієнта нормальних показників дозволяє визначити наявність або відсутність патологій жовчного міхура.

Селезінка
Зміни в структурі та розмірах даного органу, крім показника проблем у роботі органів травної системи, можуть служити свідченням таких серйозних інфекційних захворювань, як гепатит, тиф, або мононуклеоз. Крім того, при травмах внутрішніх органів в області живота, селезінка є найбільш уразливим органом. Проведення такого огляду також є необхідним при наявності проблем з іншими органами травлення.

Нирки
Дослідження нирок, як правило, є складовою комплексного УЗД органів черевної порожнини, або сечостатевої системи. Стандартний комплексний огляд дозволяє виявити різні порушення в роботі нирок, а також наявність в них патологічних утворень, на зразок піску або каміння.

У клініці Омега Київ, завдяки нашим висококваліфікованим лікарям і наявності найсучаснішого обладнання, проводиться якісна і найбільш точна діагностика захворювань органів черевної порожнини. Для проведення УЗД черевної порожнини за найбільш вигідною ціною в Києві, зверніться в нашу клініку по одному з номерів телефонів, вказаних на сайті.

Коментарі

Вибір напрямку
Додати коментар
Bonu 12.10.2018, 16:59
На днях я сделала УЗИ почек и пошла к урологу. В этот раз с терапевтом мне повезло, молодая, умная, только что после вуза. Хорошо что она направила меня к урологу. Пока не поздно. Мой совет: раз в год, сдавайте анализы - общий и биохим, мочи и кала. Просите у терапевта направления. Требуйте, ваше здоровье никому не нужно. Если терапевт считает, что не нужно - меняйте на другого.
Строго обязательно кроме анализов крови и мочи сделать еще и УЗИ брюшной полости! Даже если анализы хорошие.
Відповісти 0
Медицинский центр Омега-Киев 12.10.2018, 18:08
Добрый день, Bonu. Спасибо Вам за Ваш отзыв, мы всегда стараемся повышать качество нашего обслуживания. И клиент для нас на первом месте,
Відповісти 0
Ирина 12.10.2018, 15:54
У мня очень болел желудок, а я очень боялась глотать зонт. Услышала что в данной клинике есть такая методика, по которой можно сделать УЗИ брюшной полости. Я сразу же обратилась сюда. После сдачи анализов, меня направили на узи. Процедура вообще безболезненная. В конченом итоге мне поставили точный и правильный диагноз, а также назначили эффективное лечение. Спасибо врачам за такой их подход к своим пациентам и за хорошие консультации.
Переваги: хороший персонал
Недоліки: нет
Відповісти 0
Медицинский центр Омега-Киев 15.10.2018, 15:09
Уважаемая Ирина! Благодарим Вас за высокую оценку работы нашего медицинского центра. Мы постоянно работаем над повышением качества наших услуг. Искренне надеемся, что и в дальнейшем будем оправдывать ваше доверие. Будем рады помочь Вам вновь!
Відповісти 0
Запис
на прийом
Скарги і
побажання
Замовити
дзвінок
ЗАПИС НА ПРИЙОМ
Заявка на запис є дійсною
після її підтвердження адміністратором клініки

Вкажіть форму зворотнього звязку
  • Телефон
  • E-mail

* -Поля обовязкові для заповнення

СКАРГИ І ПОБАЖАННЯ


* -Поля обовязкові для заповнення

Залиште Ваш номер телефону і на протязі 30 хвилин ми Вам передзвонимо.
Обробка заявок проводиться з 9:00 до 20:00