Фото –
 
 
вул. Володимирська 81-а
Фото – / 044 /287 33 17
0800 75 33 57 безкоштовно з мобільного
Гінеколог • уролог • ендокринолог
УЗД - діагностика • забір аналізів
фізіотерапія
 
вул. М. Максимовича 10 (О.Трутенко)
Фото –   / 044/ 333 4 333
0800 75 33 57 безкоштовно з мобільного
МРТ - діагностика • КТ - діагностика
УЗД - діагностика • забір аналізів
гінеколог • терапевт • кардіолог
вертебролог • фізіотерапія • невролог
уролог • проктолог • хірург • стаціонар
 
пр-т В. Маяковського 70
Фото – / 044 / 548 60 90
0800 75 33 57 безкоштовно з мобільного
Забір анализів • гінеколог
УЗД - діагностика

УЗД органів черевної порожнини

Фото –

    Ультразвукове дослідження органів черевної порожнини – це сучасний метод діагностики, що дозволяє виявити аномальні утворення, запальні процеси і інші патологічні зміни в структурі органів травного тракту, що свідчать про наявність захворювань.

Скільки коштує УЗД органів черевної порожнини у Києві?

    Вартість проведення даної процедури може залежати від безлічі факторів, таких як наявність захворювань або уражених зон певних органів, які потребують більш ретельного аналізу. Крім того в процесі проведення УЗД черевної порожнини, для аналізу стану судин, може знадобитися додаткове дослідження методом допплерографії, від чого, відповідно, може змінюватися ціна даної послуги в Києві.

    Дана діагностична процедура є комплексною, що дозволяє провести детальний огляд всіх органів черевної порожнини. Однак, для максимально якісного аналізу стану травного тракту, більша увага приділяється діагностиці органів, у яких, згідно з попередніми аналізами, були виявлені якісь проблеми.

Органи, діагностику яких можна провести з допомогою УЗД черевної порожнини

Шлунок
    Серед органів, доступних для огляду методом ультразвуку, цей орган є найбільш проблемним для дослідження. Це пов'язано з проблемами його візуалізації через незручне для огляду місце розташування, а також наявність в його порожнині рідин і газових бульбашок. Під час дослідження шлунка через стінку черевної порожнини найкраще видно його термінальний і вихідний відділи. Такий огляд дозволяє виключити наявність великих пухлин у шлунку, однак, у разі підозри на інші серйозні захворювання, лікарі все ж рекомендують вдаватися до методу внутрішнього огляду - ендоскопії.

Печінка
    Для діагностики захворювань травної системи, величезне значення має стан даного органу. Проведення УЗД черевної порожнини є однією з найбільш точних методів діагностики печінки. Метод ультразвукового дослідження є найбільш ефективним при діагностиці гепатиту або цирозу печінки на ранніх стадіях. УЗД дозволяє досліджувати структуру органу, наявність запальних процесів, або патологічних змін, а також розмір кровоносних судин.

Підшлункова залоза
    При дослідженні підшлункової залози лікар аналізує її форму, будову, розташування, а також розташування щодо інших органів і великих кровоносних судин. Проведення УЗД органів черевної порожнини дозволяє виявити патологічні, запальні процеси, наявність ущільнень та інших аномальних змін у структурі, що свідчать про різні захворювання.

Жовчний міхур
    Для діагностики стану і роботи даного органу, в процесі огляду вимірюють його розміри і їх зміни в процесі функціонування (виділення жовчі). Відповідність розмірів і параметрів моторики органу пацієнта нормальних показників дозволяє визначити наявність або відсутність патологій жовчного міхура.

Селезінка
    Зміни в структурі та розмірах даного органу, крім показника проблем у роботі органів травної системи, можуть служити свідченням таких серйозних інфекційних захворювань, як гепатит, тиф, або мононуклеоз. Крім того, при травмах внутрішніх органів в області живота, селезінка є найбільш уразливим органом. Проведення такого огляду також є необхідним при наявності проблем з іншими органами травлення.

Нирки
    Дослідження нирок, як правило, є складовою комплексного УЗД органів черевної порожнини, або сечостатевої системи. Стандартний комплексний огляд дозволяє виявити різні порушення в роботі нирок, а також наявність в них патологічних утворень, на зразок піску або каміння.

    У клініці Омега Київ, завдяки нашим висококваліфікованим лікарям і наявності найсучаснішого обладнання, проводиться якісна і найбільш точна діагностика захворювань органів черевної порожнини. Для проведення УЗД черевної порожнини за найбільш вигідною ціною в Києві, зверніться в нашу клініку по одному з номерів телефонів, вказаних на сайті.

Додати коментар

Коментарі


Ирина Фото – 12.10.2018, 15:54
У мня очень болел желудок, а я очень боялась глотать зонт. Услышала что в данной клинике есть такая методика, по которой можно сделать УЗИ брюшной полости. Я сразу же обратилась сюда. После сдачи анализов, меня направили на узи. Процедура вообще безболезненная. В конченом итоге мне поставили точный и правильный диагноз, а также назначили эффективное лечение. Спасибо врачам за такой их подход к своим пациентам и за хорошие консультации.
Переваги: хороший персонал
Недоліки: нет
Відповісти 0
9.15 з 10 , на основі 28 голосів
Запис
на прийом
Скарги і
побажання
Замовити
дзвінок
ЗАПИС НА ПРИЙОМ
Заявка на запис є дійсною
після її підтвердження адміністратором клініки

Вкажіть форму зворотнього звязку
  • Телефон
  • E-mail

* -Поля обовязкові для заповнення

СКАРГИ І ПОБАЖАННЯ


* -Поля обовязкові для заповнення

Залиште Ваш номер телефону і на протязі 30 хвилин ми Вам передзвонимо.
Обробка заявок проводиться з 9:00 до 20:00
Записатись на прийом