Тестування на SARS-CoV-2 (COVID-19) - максимально швидко і зручно, методом ПЦР чи шляхом здачі крові. Деталі
ЗАБІР АНАЛІЗІВ У ВАС ВДОМА - швидко, безпечно, комфортно. Виклик медсетри додому. Деталі

УЗД органів черевної порожнини

Ультразвукове дослідження органів черевної порожнини – це сучасний метод діагностики, що дозволяє виявити аномальні утворення, запальні процеси і інші патологічні зміни в структурі органів травного тракту, що свідчать про наявність захворювань.

Скільки коштує УЗД органів черевної порожнини у Києві?

Вартість проведення даної процедури може залежати від безлічі факторів, таких як наявність захворювань або уражених зон певних органів, які потребують більш ретельного аналізу. Крім того в процесі проведення УЗД черевної порожнини, для аналізу стану судин, може знадобитися додаткове дослідження методом допплерографії, від чого, відповідно, може змінюватися ціна даної послуги в Києві.

Дана діагностична процедура є комплексною, що дозволяє провести детальний огляд всіх органів черевної порожнини. Однак, для максимально якісного аналізу стану травного тракту, більша увага приділяється діагностиці органів, у яких, згідно з попередніми аналізами, були виявлені якісь проблеми.

УЗД органів черевної порожнини, фото

Органи, діагностику яких можна провести з допомогою УЗД черевної порожнини

Шлунок
Серед органів, доступних для огляду методом ультразвуку, цей орган є найбільш проблемним для дослідження. Це пов'язано з проблемами його візуалізації через незручне для огляду місце розташування, а також наявність в його порожнині рідин і газових бульбашок. Під час дослідження шлунка через стінку черевної порожнини найкраще видно його термінальний і вихідний відділи. Такий огляд дозволяє виключити наявність великих пухлин у шлунку, однак, у разі підозри на інші серйозні захворювання, лікарі все ж рекомендують вдаватися до методу внутрішнього огляду - ендоскопії.

Печінка
Для діагностики захворювань травної системи, величезне значення має стан даного органу. Проведення УЗД черевної порожнини є однією з найбільш точних методів діагностики печінки. Метод ультразвукового дослідження є найбільш ефективним при діагностиці гепатиту або цирозу печінки на ранніх стадіях. УЗД дозволяє досліджувати структуру органу, наявність запальних процесів, або патологічних змін, а також розмір кровоносних судин.

Підшлункова залоза
При дослідженні підшлункової залози лікар аналізує її форму, будову, розташування, а також розташування щодо інших органів і великих кровоносних судин. Проведення УЗД органів черевної порожнини дозволяє виявити патологічні, запальні процеси, наявність ущільнень та інших аномальних змін у структурі, що свідчать про різні захворювання.

Жовчний міхур
Для діагностики стану і роботи даного органу, в процесі огляду вимірюють його розміри і їх зміни в процесі функціонування (виділення жовчі). Відповідність розмірів і параметрів моторики органу пацієнта нормальних показників дозволяє визначити наявність або відсутність патологій жовчного міхура.

Селезінка
Зміни в структурі та розмірах даного органу, крім показника проблем у роботі органів травної системи, можуть служити свідченням таких серйозних інфекційних захворювань, як гепатит, тиф, або мононуклеоз. Крім того, при травмах внутрішніх органів в області живота, селезінка є найбільш уразливим органом. Проведення такого огляду також є необхідним при наявності проблем з іншими органами травлення.

Нирки
Дослідження нирок, як правило, є складовою комплексного УЗД органів черевної порожнини, або сечостатевої системи. Стандартний комплексний огляд дозволяє виявити різні порушення в роботі нирок, а також наявність в них патологічних утворень, на зразок піску або каміння.

У клініці Омега Київ, завдяки нашим висококваліфікованим лікарям і наявності найсучаснішого обладнання, проводиться якісна і найбільш точна діагностика захворювань органів черевної порожнини. Для проведення УЗД черевної порожнини за найбільш вигідною ціною в Києві, зверніться в нашу клініку по одному з номерів телефонів, вказаних на сайті.

Вашу заявку надіслано

Вашу заявку надіслано!

Залишайтеся на зв'язку. Наш менеджер зателефонує Вам для підтвердження запису.

Запис на прийом

УЗД органів черевної порожнини

Ми зателефонуємо Вам для підтвердження заявки

* Обов'язково заповнять поля позначені зірочкою

Коментарі

Вибір напрямку
Додати коментар
Запис
на прийом
Скарги і
побажання
Замовити
дзвінок
ЗАПИС НА ПРИЙОМ
Заявка на запис є дійсною
після її підтвердження адміністратором клініки

Вкажіть форму зворотнього звязку
  • Телефон
  • E-mail

* -Поля обовязкові для заповнення

СКАРГИ І ПОБАЖАННЯ


* -Поля обовязкові для заповнення

Залиште Ваш номер телефону і на протязі 30 хвилин ми Вам передзвонимо.
Обробка заявок проводиться з 9:00 до 20:00