УЗД портальної вени

Судинні захворювання стали справжньою чумою нашого часу. Вчені вважають, що судини мало змінилися в ході еволюції, а ось образ життя людей змінився кардинально: гіподинамія, не повноцінне харчування, забруднене навколишнє середовище, інформаційні перевантаження. Все це негативно позначається на стані органів людини, в тому числі і судин. 

Такі захворювання, як цироз печінки, констриктивний перикардит, тромбоз селезінкової вени, викликають портальну гіпертензію - синдром підвищеного тиску в системі воротної вени, викликаний порушенням кровотоку у портальних судинах, печінкових венах і нижньої порожнистої вени. В даний час основними методами дослідження пацієнтів з підозрою на портальну гіпертензію є УЗД (оцінка стану судин печінки) і доплерографія (оцінка кровотоку по судинах портальної системи).

У медичному центрі «Омега-Київ» Ви можете швидко, якісно та в зручний для Вас час пройти процедуру УЗД портальної вени.

Методика проведення УЗД портальної вени

УЗД є найбільш простим методом діагностики портальної гіпертензії, заснований на збільшенні діаметра воротної вени і недостатньому розширенні верхньої брижової та селезінкової вен. Метод УЗД інформативний для виявлення тромбозу портальної вени та її розгалужень. Для УЗД судин черевної порожнини, а також системи портальної вени, використовують датчики з маленькою областю контакту. Положення датчика залежить від розташування судини. Портальна вена та її головні гілки легко візуалізуються у всіх пацієнтів.

Під час дослідження пацієнт лежить на кушетці, передня черевна стінка змащується спеціальним гелем, який покращує проведення ультразвукового променя до органів черевної порожнини. Промінь утворюється в датчику, який направляється лікарем у різних напрямках, при цьому передня черевна стінка дещо стискається. Під час дослідження лікар "керує" диханням пацієнта, що також необхідно для отримання хорошого зображення. З цією ж метою лікар періодично просить хворого міняти положення на кушетці.
Процедура УЗД портальної вени короткочасна і абсолютно безболісна.

У медичному центрі Омега-Київ УЗД портальної вени проводиться за попереднім записом.
Записатися на прийом і пройти обстеження Ви можете по телефону:

(044) 333-4-333 вул. М.Максимовича, 10;
Приходьте, чекаємо на Вас!

Вашу заявку надіслано!

Залишайтеся на зв'язку. Наш менеджер зателефонує Вам для підтвердження запису.

Запис на прийом

УЗД портальної вени

Ми зателефонуємо Вам для підтвердження заявки

* Обов'язково заповнять поля позначені зірочкою

Коментарі

Вибір напрямку
Додати коментар
Запис
на прийом
Скарги і
побажання
Замовити
дзвінок
ЗАПИС НА ПРИЙОМ
Заявка на запис є дійсною
після її підтвердження адміністратором клініки

Вкажіть форму зворотнього звязку
  • Телефон
  • E-mail

* -Поля обовязкові для заповнення

СКАРГИ І ПОБАЖАННЯ


* -Поля обовязкові для заповнення

Залиште Ваш номер телефону і на протязі 30 хвилин ми Вам передзвонимо.
Обробка заявок проводиться з 9:00 до 20:00