УЗД судин голови та шиї

УЗД судин шиї, а також УЗД судин головного мозку в сучасній медицині вважається найбільш ефективним і безпечним методом для діагностики різних захворювань і збоїв у роботі головного мозку та системи кровообігу.

У Києві пройти дану процедуру з метою профілактики або постановки правильного діагнозу з подальшим підбором найбільш ефективної лікувальної методики, можна в клініці Омега Київ. Ціна даного виду ультразвукового дослідження буде залежати від локалізації, розмірів і складності огляду конкретних органів, а також необхідності проведення додаткових процедур.

Переваги ультразвукової діагностики захворювань системи кровообігу в області голови і шиї:

 • Проведення даної процедури є повністю безпечним і не доставляє пацієнтові ніяких неприємних відчуттів.
 • В процесі УЗД голови і шиї не потрібне введення додаткових контрастних рідин для поліпшення візуалізації кровотоку, завдяки сучасним технологічним можливостям апаратури, використовуваної в приватній клініці Омега Київ. Крім того, відсутність потреби піддаватися дії рентгенівського опромінення, дозволяє без ризику для здоров'я проводити дану діагностичну процедуру навіть маленьким дітям.
 • Ще однією вагомою перевагою оцінки стану судин методом УЗД є те, що її проведення не вимагає від пацієнта будь-якої спеціальної підготовки.
 • Ультразвукове дослідження дозволяє виявити різні патології, а також діагностувати серйозні захворювання навіть на самих ранніх стадіях розвитку. Це дає можливість лікарю призначити своєчасне лікування, а значить уникнути подальшого розвитку хвороби та виникнення додаткових ускладнень і проблем.

В яких випадках ефективний даний метод ультразвукового дослідження?

Даний вид обстеження, як правило, є комплексним, проте у разі необхідності приділити особливу увагу або провести додаткове дуплексне обстеження деяких органів, може поділятися на такі види:

 • УЗД судин шиї

В області шиї людини розташовані найважливіші судинні з'єднання, від якості роботи яких залежить робота всіх внутрішніх органів. Проведення УЗД судин шиї дозволяє оцінити стан структури судин, а також виявити причини порушення їх прохідності. Крім того, обстеження судин шиї дозволяє визначити місця розташування і точні розміри атеросклеротичних бляшок – небезпечних патологічних утворень, які можуть стати причиною інсульту.

 • УЗД судин голови

УЗД судин головного мозку дозволяє виявити порушення, викликані з кисневим голодуванням і визначити наявність в області голови і головного мозку, запальних процесів і серйозних захворювань.

Показання до проведення УЗД головного мозку та дослідження судин в шийної області:

 • Часті головні болі
 • Запаморочення та відчуття шуму у вухах
 • Погіршення пам'яті
 • Періодичні порушення зору, сплутаність або поява «мушок» в очах
 • Одностороннє звуження зіниці, або опускання верхньої повіки
 • Тимчасове оніміння кінцівок
 • Травми в області голови і шийних відділів хребта

Де зробити ультразвукове обстеження судин головного мозку та шиї?

Кращим місцем в Києві для проходження процедури УЗД судин голови та шиї за оптимальною ціною, є клініка Омега, висококваліфіковані фахівці та найсучасніше технологічне обладнання якої дозволяє проводити найбільш якісну і достовірну діагностику.

У медичному центрі «Омега-Київ» УЗД проводиться за попереднім записом.
Записатися на прийом і пройти обстеження Ви можете в наших відділеннях:
(044) 287-33-17 вул. Володимирська, 81;
(044) 333-4-333 вул. М.Максимовича, 10;
Ознайомитися з цінами на УЗД-діагностику можна тут .
Приходьте, чекаємо на Вас!

Коментарі

Вибір напрямку
Додати коментар
Запис
на прийом
Скарги і
побажання
Замовити
дзвінок
ЗАПИС НА ПРИЙОМ
Заявка на запис є дійсною
після її підтвердження адміністратором клініки

Вкажіть форму зворотнього звязку
 • Телефон
 • E-mail

* -Поля обовязкові для заповнення

СКАРГИ І ПОБАЖАННЯ


* -Поля обовязкові для заповнення

Залиште Ваш номер телефону і на протязі 30 хвилин ми Вам передзвонимо.
Обробка заявок проводиться з 9:00 до 20:00