УЗД суглобів

Ультразвукове дослідження суглобів, завдяки доведеній ефективності та абсолютній безпеці, є одним з найпопулярніших методів для діагностики різних захворювань і виявлення патологічних процесів у суглобах.

Застосування технології ультразвуку дозволяє детально візуалізувати і обстежити стан суглобів, товщину і структуру суглобового хряща, виявити наявність рідини в синовіальній оболонці, а також оцінити стан сухожиль, м'язів і судин, що прилягають до суглобу. Крім того, застосування УЗД для обстеження відділу хребта є найбільш ефективним методом для виявлення міжхребцевих гриж.

Ціна УЗД суглобів у Києві варіюється в залежності від частини тіла, для якої проводиться обстеження, необхідності проведення додаткових процедур, а також анамнезу і поточних скарг конкретного пацієнта, необхідних для постановки правильного діагнозу.

В залежності від локалізації, виділяють наступні типи ультразвукового обстеження суглобів:

 • УЗД колінних суглобів
 • Кульшових суглобів
 • Плечових суглобів
 • Ліктьових суглобів
 • Суглобів стопи та гомілки
 • Променезап'ясткових і китичних суглобів

УЗД суглобів дозволяє дослідити не тільки стан, структуру і порушення в місці розташування суглобів, але і оцінити якість їх роботи, безпосередньо в процесі руху.

Показання до проведення УЗД суглобів:

 • Поява болю в суглобах, невизначеною етимології
 • Надмірна вага пацієнта
 • Виявленні захворювань ендокринної системи організму
 • Вивихи та підвивихи суглобів
 • Підозра на розрив зв'язок, сухожиль, або навколосуглобових м'язів
 • Різні травми суглобів
 • Раніше діагностовані або підозри на наявність захворювань суглобів і прилеглих до них тканин (остеохондроз, ревматоїдний артрит, синовіальні кісти)

Своєчасне проведення ультразвукового обстеження суглобів дозволяє виявити багато, недоступних для діагностики іншими методами, захворювань на ранній стадії розвитку. У зв'язку з цим, процедура УЗД кульшових суглобів є обов'язковою для всіх новонароджених малюків від місяця до одного року, у зв'язку з підвищеним ризиком виявлення дисплазії кульшових суглобів. Необхідність настільки раннього проведення діагностики пов'язана з тим, що ймовірність позбавлення від цього захворювання напряму залежить від своєчасності призначеного лікування. Чим молодша дитина, тим вище ймовірність повного позбавлення від дисплазії, з використанням максимально спрощених і безболісних методів.

Дисплазія кульшових суглобів – це захворювання, пов'язане зі ступенем зрілості кульшових суглобів. У разі недорозвиненості деяких частин або цілих суглобів в області тазу, виникають патологічні структурні зміни, які здатні серйозно вплинути на подальшу працездатність суглобів і привести до серйозних ускладнень.

Після проведення УЗД кульшових суглобів у немовлят, у медичному висновку вказується діагностований тип зрілості суглоба, що вказує на ймовірність виникнення дисплазії. Існує всього 4 типи і 8 підтипів зрілості: 1а, 1б, 2а, 2б, 2в, 2с, 3, 4. Де 1а – повністю здоровий зрілий суглоб, без будь-яких структурних порушень. 4 тип – важка форма дисплазії з формуванням вивиху кульшового суглоба.

Де в Києві зробити УЗД суглобів?

Клініка Омега Київ пропонує повний спектр послуг, пов'язаних з діагностикою та лікуванням проблем суглобів і різних захворювань опорно-рухового апарату за найдоступнішими цінами.

Записатися на прийом і пройти обстеження Ви можете в нашому відділенні:

(044) 333-4-333 вул. М.Максимовича, 10;

Вашу заявку надіслано!

Залишайтеся на зв'язку. Наш менеджер зателефонує Вам для підтвердження запису.

Запис на прийом

УЗД суглобів

Ми зателефонуємо Вам для підтвердження заявки

* Обов'язково заповнять поля позначені зірочкою

Коментарі

Вибір напрямку
Додати коментар
Запис
на прийом
Скарги і
побажання
Замовити
дзвінок
ЗАПИС НА ПРИЙОМ
Заявка на запис є дійсною
після її підтвердження адміністратором клініки

Вкажіть форму зворотнього звязку
 • Телефон
 • E-mail

* -Поля обовязкові для заповнення

СКАРГИ І ПОБАЖАННЯ


* -Поля обовязкові для заповнення

Залиште Ваш номер телефону і на протязі 30 хвилин ми Вам передзвонимо.
Обробка заявок проводиться з 9:00 до 20:00