Тестування на SARS-CoV-2 (COVID-19) - максимально швидко і зручно, методом ПЦР чи шляхом здачі крові. Деталі
ЗАБІР АНАЛІЗІВ У ВАС ВДОМА - швидко, безпечно, комфортно. Виклик медсетри додому. Деталі

УЗД молочних залоз

Захворювання молочної залози на сьогоднішній день дуже актуальні і вимагають своєчасної діагностики. Варто зазначити, що лише онкологічні захворювання молочної залози після 40-50 років приводять до передчасної загибелі жінки. В онкології рак молочної залози займає одне з перших місць. За даними статистики, за останні 5 років збільшилися випадки виникнення онкологічних захворювань молочної залози в підлітковому віці. Схильні до цього захворювання і жінки у віці 30-40 років. Злоякісні утворення виникають, як правило, на тлі захворювання молочних залоз — мастопатії. Ця патологія все частіше зустрічається, і чим раніше вона діагностується, тим легше запобігти її наслідкам.

Мастопатія — це захворювання молочної залози, яке відноситься до доброякісних процесів і характеризується патологічним розростанням структури тканини. Мастопатія обумовлена наявністю в організмі гормонального збою. Патологічні зміни в молочній залозі згубно впливають на самопочуття жінки, і при розвитку процесу при наявності сприятливих чинників призводять до виникнення раку. Ризик переходу доброякісного захворювання в злоякісне дуже високий. За одними статистичними даними він збільшується в 4-9 разів, але деякі факти вказують на ще більшу ймовірністьі розвитку раку молочної залози. Якщо мастопатія проходить з різними кістозними утвореннями, має місце кальцифікація, проліферативні зміни епітелію стінок молочних проток, то велика ймовірність розвитку онкології в цьому жіночому органі.

До мастопатії схильні жінки репродуктивного віку, коли вони здатні зачати і народити дитину. Захворювання може займати одну грудь або поширюватися на обидві молочні залози.

Діагностується мастопатія за результатами огляду гінеколога, що включає пальпацію молочної залози і розташованих поблизу лімфатичних вузлів (пахвових). Ретельно збирається анамнез захворювання (пологи, годування грудьми і т. д.). При підозрі на мастопатію лікарем призначається ультразвукова діагностика, а при необхідності і мамографія. Жінкам після 40 років в обов'язковому порядку призначається рентгенографія молочних залоз, з метою виявлення ранніх ознак патологічного процесу.

Жінка повинна уважно спостерігати за будь-якими змінами в своєму тілі. Дискомфорт в області молочних залоз, їх набряк, болючість при пальпації, виділення з соска мали б стурбувати її, і вона повинна звернутися за консультацією до гінеколога. За цими ознаками можна судити про початок мастопатії.

На сьогоднішній день найбільш доступний і поширений метод діагностики — ультразвукове дослідження. Всесвітня організація охорони здоров'я десятки років досліджувала вплив ультразвуку на організм людини. Дослідники прийшли до того, що йому притаманна абсолютна нешкідливість. Ефективність УЗД в тому, що воно дозволяє виявити дифузні зміни в органах і тканинах. Не тільки розпізнати наявність новоутворень (кіст та вузлів), але й оцінити їх.

Показання до проведення УЗД молочних залоз:

  • діагностування виявлених при пальпації і мамографії новоутворень і кіст;
  • обов'язкове обстеження всіх вагітних і годуючих жінок;
  • обстеження молочних залоз у жінок, що досягли 30-річного віку;
  • спостереження за станом молочних залоз при наявності силіконових імплантатів;
  • додаткове обстеження до мамографії у жінок клімактеричного періоду;
  • не дивлячись на те, що рак молочних залоз у чоловіків зустрічається значно рідше, існує необхідність проведення профілактичного обстеження молочних залоз у чоловічого населення принаймі раз на 3-5 років.

У зв'язку з розвитком великої кількості онкологічних захворювань, високою смертністю вирішено проводити ультразвукове обстеження з метою раннього діагностування та лікування. У віці 50 років доцільно призначати цю процедуру жінкам два рази в рік.

Для проведення УЗД молочних залоз не потрібно ніякої попередньої підготовки, необхідно лише ваше бажання. Жінки, коли ви проходили останнє обстеження? Ваше здоров'я у ваших руках! Кожен повинен обстежитися хоча б один раз у рік.

Скільки коштує зробити ультразвукове обстеження молочних залоз?

Наша клініка надає ряд послуг, серед яких і ультразвукове обстеження молочної залози. Фахівці клініки, що мають ліцензію, професійно виконують свої функції. Про роботу клініки свідчать позитивні відгуки колишніх клієнтів. Вартість проведення даної процедури ви можете дізнатися, зателефонувавши нам за одним з номерів, вказаних в розділі контакти.

В медичному центрі «Омега-Київ» УЗД молочних залоз проводиться за попереднім записом.
Записатися на прийом і пройти обстеження Ви можете в наших відділеннях:
(044) 287-33-17 вул. Володимирська, 81;
(044) 333-4-333 вул. М.Максимовича, 10;
(044) 548-60-90 пр-т Маяковського, 70 (Троєщина)
Ознайомитися з цінами на УЗД-діагностику можна тут .
Приходьте, чекаємо на Вас!

 

Вашу заявку надіслано

Вашу заявку надіслано!

Залишайтеся на зв'язку. Наш менеджер зателефонує Вам для підтвердження запису.

Запис на прийом

УЗД молочних залоз

Ми зателефонуємо Вам для підтвердження заявки

* Обов'язково заповнять поля позначені зірочкою

Коментарі

Вибір напрямку
Додати коментар
Запис
на прийом
Скарги і
побажання
Замовити
дзвінок
ЗАПИС НА ПРИЙОМ
Заявка на запис є дійсною
після її підтвердження адміністратором клініки

Вкажіть форму зворотнього звязку
  • Телефон
  • E-mail

* -Поля обовязкові для заповнення

СКАРГИ І ПОБАЖАННЯ


* -Поля обовязкові для заповнення

Залиште Ваш номер телефону і на протязі 30 хвилин ми Вам передзвонимо.
Обробка заявок проводиться з 9:00 до 20:00