Ехогідротубація

Ультразвукове дослідження маткових труб — эхогідротубація — це діагностичний метод, який дозволяє визначити їх прохідність та з'ясувати стан порожнини самої матки.
Дана методика обстеження абсолютно безболісна і нешкідлива для пацієнтки. Процедура не завдає ніякої шкоди функціональній здатності яєчників, на відміну від рентгенологічного дослідження.

Ультразвукове дослідження проводиться в амбулаторних умовах, займає мінімум часу. Вже в день обстеження жінка отримує на руки готовий результат діагностичної процедури. Звичайне ультразвукове дослідження жіночих статевих органів не дозволяє скласти повну картину стану маткових труб. Їх просвіт не видно під час УЗД, що робить неможливою перевірку їх прохідності. Для цього потрібна зовсім нова методика, при якій чітко були б видні маткові труби. На допомогу приходить абсолютно нова діагностика жіночих статевих органів. Її називають эхогідротубація. У чому ж суть цієї процедури? В маткові труби вводиться контрастна речовина, яка заповнює їх зсередини. При обстеженні на екрані чітко видно ділянки, заповнені контрастною речовиною, або місця, куди речовина не надійшла. Тільки завдяки эхогідротубації можна визначити наявність прохідності маткових труб і поставити точний діагноз або підтвердити їх непрохідність.

Як правило, призначається эхогідротубація жінкам, які перебувають на лікуванні у гінеколога. Для підтвердження діагнозу непрохідності маткових труб лікар рекомендує пройти обстеження, щоб потім призначити відповідне лікування. Не знаючи повної картини патології, неможливо лікувати наосліп.

Ультразвукове дослідження з контрастною речовиною не вимагає специфічної підготовки пацієнтки. Вирушаючи на обстеження, жінка повинна мати результати гінекологічного мазка на флору.

Саме дослідження проводиться в першій фазі менструального циклу, тобто на п'ятий день менструації. Звичайно, є деякі протипоказання для діагностики. До них відносяться гострі запальні захворювання жіночих статевих органів, патологічний стан флори піхви, венеричні захворювання.

Переважна більшість пацієнтів нашого центру — це жінки, які страждають безпліддям і мріють народити дитину. Без проведення УЗД маткових труб неможливо в майбутньому призначити правильне лікування, яке б призвело до позитивного результату.

В нашому центрі проводяться всі види ультразвукових досліджень, і эхогідротубація в тому числі. Ми пропонуємо нашим клієнтам найдоступніші ціни на всі види діагностичних та лікувальних процедур. Тільки своєчасно проведене дослідження дозволяє визначити патологію маткових труб і боротися з нею відомими засобами.

УЗД проводиться за попереднім записом!


Вашу заявку надіслано!

Залишайтеся на зв'язку. Наш менеджер зателефонує Вам для підтвердження запису.

Запис на прийом

Ехогідротубація

Ми зателефонуємо Вам для підтвердження заявки

* Обов'язково заповнять поля позначені зірочкою

Коментарі

Вибір напрямку
Додати коментар
Запис
на прийом
Скарги і
побажання
Замовити
дзвінок
ЗАПИС НА ПРИЙОМ
Заявка на запис є дійсною
після її підтвердження адміністратором клініки

Вкажіть форму зворотнього звязку
  • Телефон
  • E-mail

* -Поля обовязкові для заповнення

СКАРГИ І ПОБАЖАННЯ


* -Поля обовязкові для заповнення

Залиште Ваш номер телефону і на протязі 30 хвилин ми Вам передзвонимо.
Обробка заявок проводиться з 9:00 до 20:00