УЗД щитовидної залози

Захворювання щитовидної залози зустрічається приблизно у 8% населення планети. Злоякісні новоутворення з локалізацією процесу в щитовидній залозі складають близько 3% серед всіх онкологічних захворювань.

УЗД (ультразвукове дослідження, ультразвукова діагностика) є методом дослідження тканин і органів організму людини, який засновано на використанні ультразвукових хвиль. Ультразвук, проходячи через кордони тканин організму, відображається. Виявлені зміни фіксуються спеціальним датчиком, що і є основою для створення зображення. За допомогою сучасних комп'ютерних технологій відбувається обробка сигналу датчика і виведення його на монітор у вигляді зображення. Фахівець оцінює морфологію і характер змін у тканинах, їх кількість, розміри, ступінь ураження патологічним процесом органів і тканин, розташованих поруч. УЗД є широко поширеним методом дослідження в силу своєї безпеки. УЗД можна призначати вагітним жінкам, не побоюючись за стан здоров'я матері і дитини. Дослідження ультразвуком широко використовується в гінекології, при дослідженні щитовидної залози, органів черевної порожнини, серця, молочних залоз.

УЗД щитовидної залози не вимагає попередньої підготовки і має високу чутливість — 100% виявлення вогнищевих та дифузних уражень тканин щитовидної залози.

Показаннями до призначення УЗД щитовидної залози є:

  • випираюче, об'ємне утворення в області шиї (передні і передньо-бічні відділи);
  • хворий скаржиться на відчуття задухи, частий безпричинний кашель, нервозність, підвищену збудливість;
  • необхідність контролю якості і ефективності лікування захворювання щитовидної залози;
  • щитовидна залоза збільшена, вільно пальпується через шкіру;
  • наявність рецидиву захворювання щитовидної залози (вузловий зоб, рак).
  • при вагітності, для попередження виникнення можливих проблем, найчастіше призначається профілактичний огляд щитовидки.
  • проблеми із засвоєнням нової інформації і уповільнення у фізичному розвитку у дітей, можуть також бути свідоцтвами захворювань ендокринної системи дитини.

Про захворювання щитовидної залози можна судити з підвищення в крові рівня гормонів щитовидної залози Т3 і Т4, при наявності ознак підвищення обміну речовин: сильне схуднення, підвищена пітливість, тахікардія, слабкість, тремор, підвищена дратівливість (ознаки гіпертиреозу); при наявності ознак зниження обміну речовин: зниження концентрації гормонів щитовидної залози, підвищена стомлюваність, слабкість, сухість шкіри, збільшення ваги, гіпертонія, випадання волосся (ознаки гіпотиреозу). Гіпотиреоз може бути причиною жіночого безпліддя. Захворювання щитовидної залози можуть проявлятися утворенням пухлинних вузлів, що також виявляється під час УЗД. Пухлина може досягати великих розмірів, при цьому вона здатна здавлювати органи, розташовані поряд (стравохід, трахею, судини і нерви шиї), в такому випадку у хворого з'являються задишка, порушення акту ковтання, осиплість голосу і кашель.

Скільки коштує зробити ультразвукове обстеження щитоподібної залози в Києві?

Ціна дослідження щитовидної залози у нашому місті залежить від рівня приватної клініки – кваліфікації її персоналу та технологічної сучасності устаткування. Вибір клініки Омега Київ – це поєднання доступної ціни і якісної діагностики та лікування захворювань.

УЗД проводиться за попереднім записом!

Записатися на прийом і пройти обстеження Ви можете в наших відділеннях:
(044) 287-33-17 вул. Володимирська, 81;
(044) 333-4-333 вул. М,Максимовича, 10;
(044) 548-60-90 пр-т Маяковського, 70 (Троєщина)
Ознайомитися з цінами на УЗД-діагностику можна тут.
Приходьте, чекаємо на Вас!

Вашу заявку надіслано!

Залишайтеся на зв'язку. Наш менеджер зателефонує Вам для підтвердження запису.

Запис на прийом

УЗД щитовидної залози

Ми зателефонуємо Вам для підтвердження заявки

* Обов'язково заповнять поля позначені зірочкою

Коментарі

Вибір напрямку
Додати коментар
Запис
на прийом
Скарги і
побажання
Замовити
дзвінок
ЗАПИС НА ПРИЙОМ
Заявка на запис є дійсною
після її підтвердження адміністратором клініки

Вкажіть форму зворотнього звязку
  • Телефон
  • E-mail

* -Поля обовязкові для заповнення

СКАРГИ І ПОБАЖАННЯ


* -Поля обовязкові для заповнення

Залиште Ваш номер телефону і на протязі 30 хвилин ми Вам передзвонимо.
Обробка заявок проводиться з 9:00 до 20:00