Ведення вагітності

 

 В ОЧІКУВАННІ ЛЕЛЕКИ РАЗОМ З «ОМЕГА-КИЇВ»

    Дізнавшись приємну новину про настання такої довгоочікуваної вагітності, кожна майбутня мама стикається з величезною кількістю питань: що далі робити, куди звернутися, як правильно подбати про своє здоров'я і здоров'я майбутньої дитини.

    У цей період треба пам'ятати головне - не хвилюватися і довіритися професіоналам.

    Клініка урогінекології «Омега-Київ» пропонує програму спостереження за розвитком вагітності, яка розроблена на основі вимог наказу Міністерства охорони здоров'я України № 417 від 15.07. 2011 року, з використанням самих передових технологій. Наша програма забезпечить Вас кваліфікованим медичним контролем за ходом розвитку вагітності, а в разі необхідності - своєчасної лікарською допомогою. Довіривши турботу про своє здоров'я і здоров'я Вашої майбутньої дитини досвідченим фахівцям клініки "Омега-Київ", Ви можете відчути себе більш впевненою.

    Починати обслуговуватися за програмою краще всього відразу ж після того, як Ви переконалися, що вагітні, адже перші тижні вимагають особливої уваги. Ризик переривання вагітності вище всього саме в цей період. До того ж дуже важливо на самому початку призвести комплексне медичне обстеження, здати аналізи та пройти необхідні інструментальні дослідження. Це дозволить визначити потребу додаткової медичної підтримки.

    Надалі ведення вагітності передбачає періодичні консультації лікарів-фахівців, здачу аналізів і проходження ультразвукового дослідження у відповідності з графіком.

    Ведення вагітності завжди передбачає індивідуальний підхід. Це означає, що від стану саме Вашого організму буде залежати періодичність оглядів і комплекс проведених обов'язкових і додаткових досліджень.

Стандартна програма ведення вагітності з 6 по 28 тиждень в обов'язковому порядку включає в себе наступні види послуг:

 

КОНСУЛЬТАТИВНІ ПОСЛУГИ
Послуги Кількість
 Консультація лікаря акушера-гінеколога 5
 Консультація лікаря терапевта 2
 Консультація лікаря эндокринолога 1
 Кольпоскопія 1
 УЗД плоду експертне з доплерографією, 3-D та 4-D ехографією 3
 Пап-тест 1
 Загальний розгорнутий аналіз крові 5
 Визначення групи крові та резус-фактора 1
 Визначення часу згортання крові 1
 Аналіз сечі загальний 5
 Глюкозо-толерантний тест 1
 Біохімія загальна 2
 Коагулограма 2
 Аналіз калу на яйця гельмінтів 1
 Сумарні антитіла до збудників сифілісу 2
 Поверхневий антиген вірусу гепатиту В HBsAg 2
 Сумарні антитіла до вірусу гепатиту С (HCV) 1
 Скринінгове дослідження на антитіла до ВІЧ 1/2 2
 Бакпосів сечі + антибіотикограма 2
 Бакпосів урогенітальний виділень + антибіотикограма 2
 Бакпосів матеріалу з носу + антибіотикограма 1
 Пренатальний біохімічний скринінг I триместр + PRISCA 1
 Пренатальний біохімічний скринінг IІ триместр + PRISCA 1
 Тиреотропний гормон ТТГ 1
 Тироксин вільний Т4 1
 Трийодтиронин Т3 1
 Антитіла до тиреоглобуліну АТТГ 1
 Антитела до тиреопереоксидази АТПО 1
 Діагностика TORCH-інфекцій (антитіла Ig G та Ig М до токсоплазми, вірусу краснухи, цитомегаловірусу, вірусу герпеса 1 тип, вірусу герпеса 2 тип) 1

 

    Вибираючи клініку «Омега-Київ» у такий важливий для Вас період життя, будьте впевнені - Ваше здоров'я і здоров'я Вашого майбутнього малюка під професійним медичним контролем і ніжною турботою.

 

Коментарі

Вибір напрямку
Додати коментар
Lena Gladkaya 02.02.2017, 16:59
Есть доктора, о которых вспоминаешь с теплотой и благодарностью. Именно такая Сафина Светлана Михайловна. У меня было две беременности, которые не подарили мне ребенка. И только благодаря этой чуткой женщине и прекрасному специалисту сейчас у меня растет сынок. В клинике Омега-Киев я прошла полное обследование, затем и лечение. Светлана Михайловна наблюдала меня в период беременности, следила за каждыми изменениями в организме, назначала дополнительные анализы, если возникала потребность. Благодаря этой клинике и докторам, что там работают я поняла, что такое настоящая и качественная медицина. Спасибо им.
Відповісти +2
Медицинский центр Омега-Киев 03.02.2017, 10:00
Уважаемая Lena! Мы очень рады, что Вам понравилось качество обслуживания и уровень компетентности наших врачей. Спасибо Вам за позитивный отзыв
Відповісти 0
Ирина Викторовна 18.01.2017, 16:56
Планировали и вели беременность у Ларисы Ивановны Алексеенко, была бы возможность - у неё бы и рожали:) Благодаря ей, и лаборатории клиники, вовремя среагировали на внезапное появление сахара в анализах в третьем семестре. Был больше двух. Пришлось срочно ложиться на сохранение в роддом и стимулировать роды, сахар зашкаливал. При этом параллельно вынуждены были наблюдаться и в государственной поликлинике по месту проживания для получения направления в роддом, так там ни лаборатория ни врач ничем не помогли - у них было всё нормально. Делайте выводы о нашей бесплатной медицине.
Відповісти +1
Медицинский центр Омега-Киев 19.01.2017, 14:47
Добрый день, Ирина Викторовна. Спасибо Вам за отзыв и за теплые слова в адрес наших докторов. Мы очень рады, что Вам понравилось обслуживание в нашем медицинском центре. Всегда рады видеть Вас.
Відповісти 0
Запис
на прийом
Скарги і
побажання
Замовити
дзвінок
ЗАПИС НА ПРИЙОМ
Заявка на запис є дійсною
після її підтвердження адміністратором клініки

Вкажіть форму зворотнього звязку
  • Телефон
  • E-mail

* -Поля обовязкові для заповнення

СКАРГИ І ПОБАЖАННЯ


* -Поля обовязкові для заповнення

Залиште Ваш номер телефону і на протязі 30 хвилин ми Вам передзвонимо.
Обробка заявок проводиться з 9:00 до 20:00