Тестування на SARS-CoV-2 (COVID-19) - максимально швидко і зручно, методом ПЦР чи шляхом здачі крові. Деталі
ЗАБІР АНАЛІЗІВ У ВАС ВДОМА - швидко, безпечно, комфортно. Виклик медсетри додому. Деталі

Везикуліт

Везикуліт — це запалення насінних бульбашок.

    Насіннєві бульбашки розташовані кілька глибше передміхурової залози і прилежат до задньої стінки сечового міхура. Ці невеликі парні органи виробляють до 60-70% сім'яної плазми (рідкої складової сперми), від якості якої залежить дітородна здатність чоловіка.

Причини виникнення везикуліту

Везикуліт в більшості випадків розвивається як ускладнення іншого інфекційно-запального захворювання. Найчастіше це хронічний простатит або уретрит. Появі везикуліту сприяють всі ті чинники, які сприяють появі простатиту. Це:

 • Загальне переохолодження організму.
 • Часті запори.
 • Робота в сидячому положенні.
 • Тривала статева стриманість.
 • Надмірна статева активність.
 • Перерваний статевий акт.
 • Малорухливий спосіб життя.
 • Хронічні запальні захворювання.
 • Пригнічення імунної системи.


У переважній більшості випадків везикуліт протікає хронічно.

Клінічні прояви везикуліту

     Хворі везикулитом скаржаться на загальні симптоми — слабкість, підвищену стомлюваність, регулярне підвищення температури тіла до 37°C. Болі над лобком, в промежині, що віддають в пах, крижі або поперек. Біль посилюється при наповненому сечовому міхурі і при дефекації. Під час дефекації можуть з'являтися виділення з уретри. Еякуляція стає хворобливою, в спермі може з'являтися кров. Всі ці прояви можуть бути виражені незначно або бути відсутнім.При відсутності лікування процес загострюється — температура тіла підвищується до 38-39°C, болю і всі інші прояви захворювання різко посилюються. У подальшому при відсутності лікування може розвинутися нагноєння насінних бульбашок, і допомогти хворому можна буде тільки операцією. При менш агресивному перебігу хронічне запалення насінних бульбашок викликає їх дистрофічні і склеротичні зміни. Це, в першу чергу, приводить до різкого погіршення якості сперми і безпліддя. Крім того, у хворих хронічним везикулитом часто розвиваються сексуальні розлади і порушення сечовипускання.

Фахівці клініки «Омега–Київ» володіють великим досвідом діагностики та лікування хронічного везикуліту. Наша клініка має всі необхідні діагностичні та терапевтичні пристрої для висококваліфікованої та ефективної допомоги хворим, які страждають цим непростим захворюванням.

Діагностика везикуліту

    Для правильного встановлення діагнозу крім пальпації необхідно виконати цитологічне і бактеріологічне дослідження секрету насінних бульбашок, аналіз еякулята (спермограму), трансректальне ультразвукове дослідження. У більшості випадків цих досліджень буває достатньо для постановки остаточного діагнозу.

Лікування везикуліту

    Лікування везикуліту схоже на лікування простатиту. Воно передбачає призначення антибіотиків, протизапальних і розсмоктуючих препаратів, лікарських мікроклізм, свічок, м'яких проносних засобів. Обов'язковими є масажі сім'яних пухирців, апаратні методи лікування (мікрохвильова терапія, ультразвук, магнітотерапія, синусоїдально-модульовані струми).
Обстеження і лікування в клініці «Омега-Київ» Ви можете пройти в зручний для Вас час за попереднім записом. Для звернення в клініку вам не потрібні ніякі документи або направлення

 

Вашу заявку надіслано

Вашу заявку надіслано!

Залишайтеся на зв'язку. Наш менеджер зателефонує Вам для підтвердження запису.

Запис на прийом

Везикуліт

Ми зателефонуємо Вам для підтвердження заявки

* Обов'язково заповнять поля позначені зірочкою

Коментарі

Вибір напрямку
Додати коментар
Запис
на прийом
Скарги і
побажання
Замовити
дзвінок
ЗАПИС НА ПРИЙОМ
Заявка на запис є дійсною
після її підтвердження адміністратором клініки

Вкажіть форму зворотнього звязку
 • Телефон
 • E-mail

* -Поля обовязкові для заповнення

СКАРГИ І ПОБАЖАННЯ


* -Поля обовязкові для заповнення

Залиште Ваш номер телефону і на протязі 30 хвилин ми Вам передзвонимо.
Обробка заявок проводиться з 9:00 до 20:00