Питання лікарю

Задати питання

Коментарій

Повідомити про відповіді на ел. почту

Захисний код Оновити
Відправити
Для того, щоб Ваш відгук або коментар пройшов модерацію і був опублікований, ознайомтеся, будь ласка, з нашими правилами
Надія 03.06.2019, 16:08
Добрий день. Скажіть будь ласка чи виконується гітероскопія по суботах? Також цікавить скільки днів потрібно знаходитись у стаціонарі якщо я не місцева (добиратись мені до дому приблизно 10-12 годин)? Вартість діагностичної гітороскопії ,що передує лапероскопії (лейома матки). Я пацієнт вашої клініки Сибіркіна Надія Іванівна. Ще цікавить чи виконуються лапероскопія у літній період, чи краще почекати до вересня-жовтня?
Відповісти 0
Медицинский центр Омега-Киев 03.06.2019, 17:50
Доброго дня, Надіє! Гістероскопія виконується в залежності від того, на який день пацієнт домовиться з лікарем. З вартістю операції можна ознайомитись в нашому прайсі: https://www.omega-kiev.ua/ua/tseny-otdeleniya-trutenko.html#cat156 . Більш детальну інформацію можна отримати на предопераційній безкоштовній консультації у оперуючого акушера-гінеколога.
Відповісти 0
Николай 29.05.2019, 12:33
По результатам мрт колена поставили "разрыв заднего рога медиального мениска", есть заключение и снимки в электронном виде. На кт не смог попасть - проблема по весу, 136 кг. можно получить платную консультацию по дальнейшему лечению без физического выезда к вам? Понятно что на лечение или на дообследование надо будет приезжать, но хотелось бы услышать мнение другого специалиста по поводу ситуации перед принятием решения.
Відповісти 0
Медицинский центр Омега-Киев 30.05.2019, 09:33
Добрый день, Николай! Для постановки точного диагноза и назначения соответствующего лечения необходима очная консультация и осмотр врача.
Відповісти 0
Іванна 22.05.2019, 21:20
Добрий вечір. скажіть будь-ласка скільки у вас коштує гістеро-лапаро скопія? Що входить у вартість, а що ні? Дякую.
Відповісти 0
Медицинский центр Омега-Киев 23.05.2019, 09:06
Доброго дня, Іванно! У вартість оперативного втручання входить:консультація хірурга, оперативне втручання, медикаментозне забезпечення, гістологічне дослідження, УЗД органів малого тазу в післяопераційному періоді. Окремо сплачується: консультація анестезіолога, анестезія, перебування в стаціонарі, передопераційний пакет. Вартість гістероскопії становить від 4000 грн. до 11100 грн; (в залежності від категорії складності у кожному конкретному випадку); вартість лапароскопії - від 6500 грн, до 20000 грн.
Відповісти +1
Показати всі
Запис
на прийом
Скарги і
побажання
Замовити
дзвінок
ЗАПИС НА ПРИЙОМ
Заявка на запис є дійсною
після її підтвердження адміністратором клініки

Вкажіть форму зворотнього звязку
  • Телефон
  • E-mail

* -Поля обовязкові для заповнення

СКАРГИ І ПОБАЖАННЯ


* -Поля обовязкові для заповнення

Залиште Ваш номер телефону і на протязі 30 хвилин ми Вам передзвонимо.
Обробка заявок проводиться з 9:00 до 20:00