Запальні захворювання

Найбільш часто зустрічаються в урологічній і андрологічній практиці  запальні захворювання сечостатевої сфери. В залежності від ураження того чи іншого органу у чоловіків виділяють наступні захворювання:

Медичний центр «Омега-Київ» є одним з провідних центрів у столиці та в Україні щодо лікування запальних урологічних захворювань. Ми допомогли тисячам людей, що довірилися нам, знайти здоров'я! Величезний досвід роботи наших лікарів, хороші відгуки пацієнтів свідчать про те, що ми докладаємо всі сили і знання, щоб допомогти тим, хто цього потребує. Лікарі-урологи медичного центру «Омега-Київ» проведуть повну і всебічну діагностику, детально проконсультують вас по вашій проблемі, призначать комплексне лікування.

Всі запальні процеси в залежності від інтенсивності течії і яскравості клінічних проявів поділяються на гострі і хронічні. Останнім часом у зв'язку з безконтрольним прийомом лікарських препаратів і зміною імунологічної реактивності все частіше стали зустрічатися приховано протікають і малосимптомні форми запальних процесів.

Пам'ятайте, що чим довше протікає захворювання, тим складніше його вилікувати. Тому при першій же появі дискомфорту або неприємних відчуттів в області тазу, нижньої частини живота, спини, в області промежини негайно звертайтеся до лікаря.

Іноді не завадить звернутися до лікаря завчасно, в профілактичних цілях. Це допоможе Вам уникнути ускладнень і переходу в хронічну форму наявного запального захворювання сечостатевої системи, а отже, можливих неприємностей в житті.

Фахівці клініки «Омега-Київ» приділяють найпильнішу увагу профілактиці запальних захворювань сечостатевої сфери. Своєчасна діагностика, правильне і ефективне лікування в умовах спеціалізованого медичного закладу, виконання рекомендацій лікаря по закріпленню ремісії є запорукою, повнокровного життя без болю і страху.

Вашу заявку надіслано!

Залишайтеся на зв'язку. Наш менеджер зателефонує Вам для підтвердження запису.

Запис на прийом

Запальні захворювання

Ми зателефонуємо Вам для підтвердження заявки

* Обов'язково заповнять поля позначені зірочкою

Коментарі

Вибір напрямку
Додати коментар
Запис
на прийом
Скарги і
побажання
Замовити
дзвінок
ЗАПИС НА ПРИЙОМ
Заявка на запис є дійсною
після її підтвердження адміністратором клініки

Вкажіть форму зворотнього звязку
  • Телефон
  • E-mail

* -Поля обовязкові для заповнення

СКАРГИ І ПОБАЖАННЯ


* -Поля обовязкові для заповнення

Залиште Ваш номер телефону і на протязі 30 хвилин ми Вам передзвонимо.
Обробка заявок проводиться з 9:00 до 20:00